Weili Zhang wątpi w to, czy Joanna Jędrzejczyk zrobi wagę przed ich pojedynkiem na UFC 248

Weili Zhang Instagram

Mistrzyni wagi słomkowej UFC, Weili Zhang nie jest pewna, czy Joanna Jędrzejczyk zrobi wagę do walki o tytuł na gali UFC 248.

W pojedynku co-main event gali UFC 248, Weili Zhang stoczy swoją pierwszą walkę w obronie tytułu mierząc się z byłą mistrzynią Joanną Jędrzejczyk. Polka chce odzyskać tytuł wagi słomkowej, który zdobyła w marcu 2015 roku a straciła go w listopadzie 2017 roku.

Zhang uważa jednak, że Jędrzejczyk może nie mieć na to szans, ponieważ sądzi, że była mistrzyni może nie zrobić wymaganego limitu wagi.

„Zhang mówi, że jest zaniepokojona procesem zbijania wagi przez Jędrzejczyk z powodu jej „operacji plastycznej.”

Joanna Jędrzejczyk miała problemy z redukcją wagi przy okazji swojej ostatniej walki na UFC Tampa z Michelle Waterson. Pojawiły się doniesienia, że była mistrzyni starała się zmienić kategorię pojedynku na catchweight na kilka dni wcześniej. W końcu jednak udało jej się zejść do wymaganego limitu, pokazując przy tym, że może to zrobić pomimo operacji plastycznej biustu.

Jest to bez wątpienia ciekawa walka, na którą wielu fanów nie może się doczekać, ale, jak zaznacza Zhang, w piątek może dojść do kontrowersji przy okazji ważenia.

One thought on “Weili Zhang wątpi w to, czy Joanna Jędrzejczyk zrobi wagę przed ich pojedynkiem na UFC 248

  1. Dla mnie to jakoś dziwnie wygląda najwieksza organizacja mma na świecie zawodnik dostaje walkę o tytuł i nie robi wagi to są jakieś kpiny z organizacji no i wobec kibiców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *