Według trenera, Rose Namajunas wciąż przechodzi traumę po ataku Conora McGregora na autobus

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Wybryk byłego mistrza UFC Conora McGregora mocno wpłynął na aktualną mistrzynię wagi słomkowej Rose Namajunas, która do tej pory ma z tym problem.

W kwietniu przy okazji gali UFC 223, były mistrz UFC wagi lekkiej i piórkowej Conor McGregor zorganizował burdę i zaatakował autobus w którym znajdowali się zawodnicy. Celem Irlandczyka był aktualny mistrz wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov, ale sęk w tym, że McGregor zaatakował omyłkowo inny autobus w którym nie było Nurmagomedova. McGregor uszkodził pojazd rzucając w niego wózkiem bagażowym raniąc Raya Borga i Michaela Chiesę, którzy zostali zmuszeni do wycofania się ze swoich walk. W tym samym autobusie przebywała Rose Namajunas, która nie ucierpiała fizycznie jednak według raportu bardzo się wystraszyła i była cała roztrzęsiona.

Rozmawiając z Arielem Helwani w MMA Show, trener Rose Namajunas Trevor Wittman stwierdził, że mistrzyni wagi słomkowej nadal boryka się z emocjonalną traumą spowodowaną atakiem McGregora i jest ona silna do tego stopnia, że utrudniła Namajunas wyjście z domu.

„Ona nie wychodzi z domu. Nadal ma z tym problem. Nie chodzi w miejsca publiczne. Kiedy jesteś w miejscu publicznym i wszędzie są ludzie, pomyślisz: „O mój Boże, co może się zdarzyć?” Tak, jakbyś był świadkiem w zamachu z 11 września, trudno będzie ci przebywać w scenerii miasta. Za każdym razem, gdy wsiadasz do windy, pomyślisz o tym.”

Rose Namajunas nie walczyła od czasu UFC 223, kiedy pokonała w rewanżu byłą mistrzynię Joannę Jędrzejczyk przez jednogłośną decyzję i obroniła tytuł wagi słomkowej.

4 thoughts on “Według trenera, Rose Namajunas wciąż przechodzi traumę po ataku Conora McGregora na autobus

  1. Zenujaca zagrywka UFC. Zawodniczka ufc obsrana po rozbiciu szyby w busie. Karolina najlepiej skomentowala ten atak – jestem z Polski z Lodzi – to normalka. Haha
    A oni odwalaja jakas szopke ze niby ktos sie tym przejal poza Chiesa ktoremu oko zaorali

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *