Według Dana White’a, walka Nurmagomedov vs. McGregor będzie kolejnym pojedynkiem o pas wagi lekkiej

Fot. UFC.com

Podczas konferencji prasowej po gali UFC 225, prezydent organizacji Dana White powiedział, że Pojedynek między Khabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem będzie kolejną walką o pas wagi lekkiej.

W kwietniu Khabib Nurmagomedov zdobył tytuł mistrza wagi lekkiej pokonując Al’a Iaquintę przez jednogłośną decyzję w Barclays Center na Brooklynie na gali UFC 223.

Conor McGregor przyleciał wówczas do Nowego Jorku, ale nie po to, by obejrzeć galę na żywo, czy też dopingować na niej swojego klubowego kolegę Artema Lobova, który został i tak usunięty z karty za udział w rozróbie jaką wywołał McGregor. Irlandczyk zaatakował autobus w którym przebywali zawodnicy biorący udział w gali raniąc Raya Borga i Michaela Chiesę, którzy musieliby wycofać się z zaplanowanych walk. Powodem tej awantury było to, że McGregor chciał się zemścić na Khabibie Nurmagomedovie za to, że poszturchał Artema Lobova w holu hotelu. Conor został aresztowany na czas wyjaśnienia sprawy i przesłuchania po czym zwolniony za kaucją. Teraz były mistrz czeka na rozprawę.

Przyszłość McGregora wciąż jest niepewna i nie wiadomo kiedy mógłby wrócić do rywalizacji, a szef UFC, Dana White powiedział, że zanim będą cokolwiek ustalać w kwestii kolejnej walki Conora McGregora, Irlandczyk musi uporać się z problemami prawnymi. Najwidoczniej White nie zamierza czekać tak długo i podczas konferencji prasowej po UFC 225, powiedział, że pojedynek Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem będzie następną walką o pas wagi lekkiej. Co prawda szef organizacji nie potwierdził daty ani lokalizacji, ale dużo mówi się o tym, że do tej walki dojdzie w listopadzie w Nowym Jorku.

Oczywiście wszelkie zapowiedzi Dana White’a trzeba traktować z pewnym dystansem, ponieważ wiele razy szef organizacji mówił coś, co nie miało pokrycia w rzeczywistości w późniejszym okresie.

9 thoughts on “Według Dana White’a, walka Nurmagomedov vs. McGregor będzie kolejnym pojedynkiem o pas wagi lekkiej

 1. O TAK WRACAJ KRÓLU KOCHANY NASZ IRLANDZKI BRACIE POKAŻ KTO TU RZĄDZI GDZIE MIEJSCE TEGO BUMA MUSISZ TAK JAK TO TY UMIESZ ZAPOWIEDZIEC DO KTÓREJ RUNDY GO ZNOKAUTUJESZ A POTEM TO URZECZYWISTNIĆ. OOO TAK JAK KRÓL GO ZNISZCZY TO WSZYSTKIM HEJTEROM ZAMKNIE MORDĘ NA WIEKI JUŻ NIC NIE BĘDĄ MOGLI ZARZUCIĆ. W OKTAGONIE KABIBEK SIĘ NIE SCHOWA JAK W AUTOBUSIE HAHAHAA

 2. @Maciej – naczelny hejter mogłeś się bardziej postarać. Napisać np.

  O tak wracaj królu kochany nasz irlandzki bracie
  Chcemy Cię widzieć w oktagonie a nie na chacie
  Pokaż kto tu rządzi gdzie miejsce tego buma
  Wszyscy wiemy, że brakuje mu rozuma
  Zapowiedz tylko w której rundzie go znokautujesz
  Będziemy w napięciu patrzeć jak to realizujesz
  Ooo tak jak król go zniszczy to wszystkim hejterom
  Zamknie mordę na wieki żonatym i kawalerom
  Już nic nie będą mogli Ci zarzucić
  Pozostanie im wiecznie płakać, dąsać się i smucić
  W oktagonie Kabibek się nie schowa
  Chciałbym aby nokaut to była drugiej rundy połowa

 3. Konor,co jest wspaniałym mężczyzną
  Znów nas zachwyci swoją tężyzną
  Zmiecie i upokorzy Kebaba
  Który się rozpłacze niczym baba
  Zmiecie go jego lewica
  A hejterów trafi kurwica
  Konor król wspaniały
  Przez hejterów wciąż atakowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *