Według Cuba Swansona, Artem Lobov nie zasługuje na kontrakt z UFC

Joe Camporeale-USA TODAY Sports

Cub Swanson uważa, że duży wpływ na miejsce w jakim obecnie znajduje się Artem Lobov ma Conor McGregor.

Cub Swanson (24-7) już 22 kwietnia podczas gali UFC Fight Night 108 zmierzy się w walce wieczoru z Artemem Lobovem (13-12-1). Poniżej wypowiedź Swansona odnośnie swojego przeciwnika, której udzielił w trakcie audycji The MMA Hour.

Nie wierzę w jego umiejętności, on nie powinien znajdować w UFC. Jest więcej zawodników z podobnym rekordem oraz umiejętnościami, którzy bardziej zasługują na szansę sprawdzenia się w UFC. Gdyby nie trenował z Conorem to musiałby wygrać więcej pojedynków oraz zrobić znacznie więcej aby być w tym miejscu. Ludzie nie są z tego zadowoleni.

Kiedy traktujesz swoją początkową karierę w gówniany sposób to nie sposób oczekiwać, że będziesz na dobrej pozycji. To jest droga zawodowego fightera. On nie traktował poważnie swojego rekordu i nie robił wszystkiego w odpowiednim czasie.

Artem walczył z wieloma mocnymi zawodnikami w różnych kategoriach wagowych, co prawdopodobnie przyczyniło się do tylu porażek. W czasie późniejszej kariery zaczął trenować w dobrym klubie z mocnymi sparingpartnerami. W każdej kolejnej walce w UFC wyglądał coraz lepiej, dlatego teraz spodziewam się zobaczyć jego lepszą wersję niż kiedykolwiek wcześniej. To motywuje mnie do tak ciężkiego treningu.

One thought on “Według Cuba Swansona, Artem Lobov nie zasługuje na kontrakt z UFC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *