Wątpliwości rozwiane – Michał Materla zostaje w KSW

KSW

Reprezentant Berserkers Team Michał Materla pozostaje w KSW o czym poinformował zarówno jego menadżer Norbert Sawicki w wywiadzie dla serwisu InTheCage jak również współwłaściciel KSW Maciej Kawulski.

Ta informacja ucina wszelkie spekulacje dotyczące podpisania przez Materlę kontraktu z organizacją UFC i jego walki na gali UFC Fight Night 118 w Gdańsku, która ma się odbyć 21 października w Ergo Arenie.

O tym, że Michał Materla ma zawalczyć na UFC w Gdańsku poinformował pod koniec sierpnia Brazylijczyk Thiago Santos, który ogłosił, że będzie rywalem Polaka. Jak się okazało, UFC prowadziło negocjacje z Materlą, ale zakaz opuszczania kraju przez Michała, zobowiązania wobec KSW i oferta polskiej organizacji były czynnikami, które przeważyły w kwestii wyboru.

Poniżej wpis na Twitterze współwłaściciela KSW Macieja Kawulskiego, który skomentował pozostanie Michała Materli w Federacji KSW.

Jeśli natomiast chodzi o niedoszłego rywala Michała Materli na UFC w Gdańsku Thiago Santosa, to został on zakontraktowany na walkę z Jackiem Hermanssonem na gali UFC Fight Night 119, która jest zaplanowana na 28 października w Sao Paulo, a więc na tydzień po gali w Polsce.

5 thoughts on “Wątpliwości rozwiane – Michał Materla zostaje w KSW

  1. Czyli woli kisić się w tym cyrku dalej…
    W sumie to gdzie będzie miał lepiej… tu dostaje łatwych przeciwników, sędziowie w razie czego pomogą, w ufc nie ma żadnych szans na sukces.

  2. jeszcze ten komentarz „możemy wyjść z windy, Amerykanie odjechali” – mówi wszystko 🙂 można wychylić łebek, porozglądać się i znowu udawać mistrza 🙂 Szkoda, Michał to jeden z nielicznych zawodników w ksw, których lubie. Szkoda, że umiejętności go nie puszczają, bo charakter ma wielki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *