Wanderlei Silva vs. Chris Leben zatwierdzone [UFC 132]

Jak pisaliśmy wcześniej, szefowie UFC mieli inne plany wobec Wanderleia (chcieli walki z Viitorem Belfortem, lub Brianem Stannem), ale prośby Silvy zostały wysłuchane i doczeka się walki z Lebemem. Do starcia dojdzie 2 lipca na UFC 132.

Tak na dzień dzisiejszy prezentuje się rozpiska gali:

Dominick Cruz vs. Urijah Faber [BW title]
B.J. Penn vs. TBA
Wanderlei Silva vs. Chris Leben
Ryan Bader vs. Tito Ortiz
Melvin Guillard vs. Shane Roller
Evan Dunham vs. George Sotiropoulos
Matt Wiman vs. Dennis Siver

 

18 thoughts on “Wanderlei Silva vs. Chris Leben zatwierdzone [UFC 132]

  1. Według mnie Wanderlei powinien myśleć o zakończeniu kariery. Zatracił już swoją przebojowość i brutalność i mimo wielkiego nazwiska i dokonań stał się zawodnikiem przeciętnym. On razem z innymi gwiazdami Pride, jak Fedor, Cro Cop czy Minotauro, są dzisiaj daleko poza czołówką w swojej wadze i są zupełnie przeciętni.

  2. Wand z tej starej generacji zawodników Pride na prawde trzyma jeszcze poziom i bylby zdolny wygrac jeszcze parę walk w dobrym stylu 😉 Fakt, faktem ze juz brak mu tej zadziorności i brutalności ale mysle ze to z wiekiem samo przychodzi. Licze na dobra walke z Lebenem a pozniej fajne byloby gdyby zrewanzowal sie pięknie za porazkę z vitorem belfortem

  3. Metaraon: Wand przygotowany na 100 % jest zawsze niebezpieczny. Ale czy gość z takim „przebiegiem” może walczyć na najwyższym poziomie do 40, jak zapowiada? Szkoda, by rozmieniał się na drobne, jak np Cro Cop.

    masz racje – nie wydaje mi sie, żeby Wanderlei był choć w 80% swojej najlepszej formy – zbyt dużo wojen w ringu, a przez to kontuzji itp. Po prostu nie jest to już możliwe(podobnie jak właśnie z Cro Copem, Minotauro czy być może z Fiodorem). W każdym razie nawet te 80% jest w stanie pokonać Lebena 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *