Wanderlei Silva: Oświadczenie w sprawie morderstwa Luiz de Franca

Oświadczenie Wanda w którym wspomina zawodnika oraz wysyła wyrazy ubolewania. Wand dodał też wzmiankę o sytuacji w kraju i o tym, że zamierza kandydować do rządu.

„Jak smutno,  Luiz de Franca, który trenował u nas w Las Vegas prawie rok został brutalnie zamordowany w poniedziałek rano w Natal, miał tylko 25 lat i nie był zaangażowany w tarapaty, był dobrym chłopakiem, wyrazy współczucia dla jego rodziny i proszę o rozwiązanie sprawy organy sprawiedliwości! Proszę was, moich przyjaciół o 1 min modlitwy dla tej rodziny, która musi cierpieć tyle, już teraz!”

 

”Rząd ma pieniądze , co pokazują statystyki obciążenia podatkowego, wiemy gdzie te pieniądze poszły, zdecydowanie nie na poprawę naszego życia, bezpieczeństwa,  szkół czy zdrowia, to wszystko świadczy o słabej sytuacji Brazylii i nadal chce dostać się do rządu! Mamy zamiar zmienić wszystko!”

 

6 thoughts on “Wanderlei Silva: Oświadczenie w sprawie morderstwa Luiz de Franca

  1. Nie to żebym się czepiał ale ktoś z redakcji chyba niezbyt fortunnie dobrał to zdjęcie Wanda do kontekstu tej informacji. Mianowicie idzie mi o to, że w treści jest prośba o modlitwę za zamordowanego, a zdjęcie wanda na tle klatki z paluchem na zasadzie „urwę ci łeb”…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.