Wanderlei Silva i jego komentarz do walki z Chaelem Sonnenem

fot. espn.com

W tym tygodniu ogłoszono bardzo ciekawą  walkę na gali  Bellator 180  na której zmierzą się dwaj weterani MMA Wanderlei Silva i Chael Sonnen.

Nie od dziś wiadomo, że Silva i Sonnen nie darzą się sympatią i jest między nimi dużo złej krwi o czym wielokrotnie nam przypominali. To jeden z powodów dla których walka ta będzie bardzo ciekawa i możemy tylko żałować, że odbędzie się ona dopiero teraz.

Wanderlei Silva napisał na swoim fanpage’u na Facebooku komentarz do tego pojedynku zapowiadając jednocześnie, że będzie to wyjątkowa walka ze względu na to, że będzie to jego 50 pojedynek w karierze.

— To przyjemność móc powiedzieć wam, że moja walka z Chaelem Sonnenem na gali Bellator 180 została dopięta na ostatni guzik. To dawna rywalizacja, która będzie miała swój finał. Mam stoczonych 49 walk i naprawdę bardzo chcę stoczyć tą 50. Tym bardziej chciałem, by była to walka przeciwko niemu. Miałem zawalczyć z Cro Cop’em pod koniec 2016 roku, ale nie mogłem dojść do pełni zdrowia. Naprawdę chcę stoczyć  50 walkę przeciwko Sonnenowi i tak się stanie. Pokonam  go.

Walka ta odbędzie w wadze półciężkiej w co-main evencie gali Bellator 180,która zaplanowana jest na 24 czerwca w Nowym Jorku. Walką wieczoru będzie ponownie zestawiony pojedynek między Fedorem Emelianenko i Mattem Mitrione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *