Wanderlei Silva chce rewanżowej walki z Vitorem Belfortem

mmanews.com

The Axe Murderer zaprasza rodaka do Bellatora.

Minęło już ponad 19 lat od czasu kiedy brawurową akcją na gali UFC Vitor Belfort (26-13 1 NC, 15-9 1 NC w UFC, #11 w rankingu UFC) znokautował Wanderleia Silvę (35-13-1 1 NC, 5-8 w UFC), Pochodzący z Kurutyby zawodnik wciąż pamięta tę porażkę co jakiś czas przypomina, że chce rewanżu. Teraz nadarza się ku temu dobra okazja, ponieważ Phenom ma przed sobą ostatni pojedynek, Silva o tym wie i zaprasza Belforta na walkę w klatce organizacji Bellator.

Byłoby wspaniale gdyby Vitor przyszedł do Bellatora. Naprawdę mam nadzieję, że on to zrobi. Bellator powinien stworzyć kategorię wagową masters, tylko dla legend.

Każdy mógłby zobaczyć, że on miał szczęście w pierwszej walce. Wtedy naprawdę nie analizowałem gameplanów moich przeciwników. Jeśli to usuniesz to na pewno mogę pokonać Vitora. Domagam się bym był tym, który przywita go w Bellatorze, pokonam go.

Silva ostatni pojedynek stoczył w czerwcu bieżącego roku przegrywając na punkty z Chaelem Sonnenem. Z kolei Belfort niedawno poinformował, że w styczniu zmierzy się z Uriahem Hallem.

3 thoughts on “Wanderlei Silva chce rewanżowej walki z Vitorem Belfortem

  1. Jeżeli w Bellatorze pozwolą Belfortowi na TRT, to marny los Wanda… A tak poza tym, to gdzie on był przez te wszystkie lata, że mu się dopiero u schyłku kariery to przypomniało?
    Zawodnikom takiego formatu ciężko jest się pogodzić z odejśćiem od sportu i po przejściu na emeryturę Belforta pewnie zacznie „nosić” i kto wie, czy nie skorzysta z tej opcji. Tym bardziej, że zarobiłby na tym pewnie niemało. Mało tego, mógłby tam zmierzyć się jeszcze raz z Mousasim, tym razie na lepszym gazie ;D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.