Wanderlei Silva będzie walczył z każdym kogo mu zaproponują

(fot. ufc.com)

„Uwielbiam walczyć, walczę bo to kocham. Moją motywacją są fani i nie robię tego dla pieniędzy. Kocham uszczęśliwiać swoich fanów. Cieszę się, że mogę walczyć dla UFC i co postanowi Dana White zrobię to. Będę walczył z kimkolwiek kogo mi dadzą.”


Jak widać Wanderlei Silva jest pełen miłości do wszystkich bez wyjątku. Była gwiazda Pride i ulubieniec fanów UFC, Wanderlei Silva przełamał kiepską passę wygrywając walkę na UFC 139. Przegranym w tym pojedynku okazał się Cung Le, były mistrz wagi średniej Strikeforce wywodzący się  z San Shou – odmiany Kung Fu. Walka odbyła się w HP Pavilion w San Jose w Kalifornii. „The Axe Murder” zniszczył swojego przeciwnika piękną i groźną kombinacją ciosów łokciami i kolanami. Co dalej z Silvą? Wanderlei mówi, że będzie walczył z każdym kogo mu dadzą.

Kto chciałby zobaczyć rewanż z Vitorem Belfortem? Kogo widzielibyście teraz jako przeciwnika z którym mógłby się zmierzyć Wanderlei Silva?

22 thoughts on “Wanderlei Silva będzie walczył z każdym kogo mu zaproponują

 1. Wand się już skończył, sam osobiście jestem jego wielkim fanem i każda jego porażka mnie boli, ale już ma za dużo lat, młodsi zawodnicy są szybsi, silniejsi niż on. Trzeba wiedzieć kiedy się wycofać. Mam nadzieję, że nie zrobi sobie krzywdy walcząc z Belfortem, który rokuje dobrze 🙂

 2. Lebena nie przejdzie,a vitor …o lol,jak Vitor jest w stanie być nr 1 o ile nie jest teraz 🙂 Rewanż z Silvą musi być,belfort vs Cheal Sonnen i silva vs sonnen II. Kto wygra wszystko,bierze wszystko 😀

 3. Gracjan: Wand się już skończył, sam osobiście jestem jego wielkim fanem i każda jego porażka mnie boli, ale już ma za dużo lat, młodsi zawodnicy są szybsi, silniejsi niż on. Trzeba wiedzieć kiedy się wycofać. Mam nadzieję, że nie zrobi sobie krzywdy walcząc z Belfortem, który rokuje dobrze

  Chyba ty sie skonczyles dzieciaku zal mi cie.Pewnie jestes ten Gracjan Roztocki z UFC widac podobny poziom inteligencji ;]

 4. tusiek: Belfort by go prawdopodobnie zabił w stójce ale chetnie bym to obejrzal

  Hahha co za zjeb tak jak ostatnio zabil Andersona Silve co dostal smiesznego kopa i padl AHHAAH Belfort sie nie nadaje do MMA moze do boksu co jedyne.Belfort moze Wandowi bizony wygryzc.

 5. Belfort to zdecydowanie za wysoka póła. Nie dał rady w 98r tym bardziej nie da rady teraz. To jeden z moich ulubionych zawodników, ale należy mierzyć siły na zamiary. Wand jest nadal przyzwoitym zawodnikiem, nadal może walczyć na niezłym poziomie, ale o pas już grać nie będzie. Natomiast Belfort to jest pierwsza trójka i to jest poza dyskusją. Niech walczy i daję fanom satysfakcję, UfC może jeszcze dużo na nim zarobić, pod warunkiem, że mądrze bedą mu dobierać zawodników i jednym błędem przedwcześnie nie skończą jego kariery.
  Ja Proponuję Briana Stanna, ale to też chyba na wyrost. Chciałbym się mylić. Stann ma pierdolnięcie jak z armaty. Ale to byłby egzamin prawdy. Jeżeli wygra to może próbować z chłopakami z pierwszej 10 , jeżeli przegra jego nazwisko będzie już zawsze dobrą reklamą na spotach UFC ale przeciwnicy niestety już z drugiej dziesiątki. Ostatnia walka naprawdę mu się udała, ale nie zapominajmy, że były momenty w których się trochę zapędził, a poprzednie walki potwierdziły tylko , że w jego fakt faktem zajebistym stylu nie zmieniło się nic od Prida, a szczęka po walkach z mirkiem i hendo bardzo skruszała. ALe trzymam kciuki..

 6. Maciej:
  Chyba ty sie skonczyles dzieciaku zal mi cie.Pewnie jestes ten Gracjan Roztocki z UFC widac podobny poziom inteligencji ;]

  Ty w ogóle chłopie czytałeś jego wypowiedz? A jeśli tak to czy ty w ogóle rozumiesz czytany tekst? Bo odniosłem wrażenie że obydwie odpowiedzi brzmią: nie. Z tego co napisałeś wynika że jesteś idiotą a do tego chamem. Oklaski stary.

 7. Panie Macieju …skończ rzucać chamskimi tekstami, to że Vitor dał się zaskoczyć front kickowi dla Silvy nie neguje tego ze jest to topowy zawodnik w tej wadze, niby w jakiej płaszczyźnie Wand miały wygrać z Vitorem ? 1r. Ko by Vitor, innego wyniku nie potrafię se wyobrazić.
  Wand da jeszcze kilka fajnych walk , ale nie ma co go zestawiać z top5 tej wagi , gdyż większość skończy się brutalnym ko tak jak z Lebenem.

 8. Też tak uważam, a szkoda Wanderleia.. tylko zeby za szybko nie skonczył kariery chociaż jeszcze pare walk… Nie chce aby walczył z kelnerami ale walki ze „średnimi” zawodnikami będą dobre i dla niego i dla fanów ..a to że zawalczy z gościem o „mniejszym” nazwisku nie oznacza że go poskłada w minutę..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *