Walt Harris wycofuje się z walki z Alistairem Overeemem w związku z zaginięciem córki

Adam Hagy-USA TODAY Sports // Walt Harris Instagram

Walt Harris najprawdopodobniej nie wystąpi w walce wieczoru gali UFC na ESPN 7 przeciwko Alistairowi Overeemowi.

Kilka dni temu Walt Harris (13-7 MMA, 6-6 UFC) ogłosił publicznie informację o zaginięciu jego pasierbicy i zwrócił się w mediach społecznościowych o pomoc w odnalezieniu 19-letniej Aniah Blanchard. Nieoficjalnie, Hariss zdecydował się wycofać z zaplanowanego na grudzień pojedynku w wadze ciężkiej przeciwko Alistairowi Overeemowi (45-17 MMA, 10-6 UFC).

Kilka osób z bliskiego otoczenia potwierdziło wiadomość w rozmowie z MMAJunkie.com. Osoby te chciały pozostać anonimowe, ponieważ UFC nie wydało jeszcze oficjalnego komunikatu.

Po zniknięciu pasierbicy Harrisa, społeczność sportowa zgromadziła się wokół niego okazując mu ogromne wsparcie w nadziei na pozytywne zakończenie poszukiwań. Na te wysiłki przekazano ponad 100 000 dolarów, a kolejne 25 000 dolarów przekazał prezydent UFC Dana  White dokładając je do 5000 dolarów nagrody za informacje o zaginionej.

Według najnowszego raportu policji z Auburn wydanego w czwartek, dowody znalezione wewnątrz jej rozbitego pojazdu Hondy CR-V w którym ostatni raz widziano nastolatkę wskazują, że Blanchard została ranna i mogła paść ofiarą morderstwa. Auto znaleziono w Montgomery około 55 mil od miejsca zamieszkania.

Wiadomość wysłana przez Blanchard w serwisie społecznościowym wysłana do jej współlokatora wskazała, że mogła być z jakimś mężczyzną, zanim zniknęła – powiedział Harris.

Walt Harris powiedział, że krewni nie rozumieją, co mogło się stać z Aniah Blanchard.

„Jest po prostu wiele rzeczy, które nie sumują się dla nas jako rodziców. Po prostu, chcemy poznać prawdę i dowiedzieć się, co się stało”.

UFC on ESPN 7 odbędzie się 7 grudnia w Capital One Arena w Waszyngtonie. Poniżej aktualna karta walk. Trwają poszukiwania zastępstwa dla Overeema.

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Harris

Data: 7.12.2019
Miejsce: Capital One Arena, Washington – USA

Walka wieczoru
265 lbs.: Alistair Overeem vs. —

115 lbs.: Marina Rodriguez vs. Cynthia Calvillo
265 lbs.: Stefan Struve vs. Ben Rothwell
135 lbs.: Aspen Ladd vs. Yana Kunitskaya
170 lbs.: Thiago Alves vs. Tim Means
170 lbs.: Carlos Condit vs. Mickey Gall
135 lbs.: Cody Stamann vs. Song Yadong
145 lbs.: Billy Quarantillo vs. Chris Fishgold
155 lbs.: Matt Wiman vs. Joe Solecki
205 lbs.: Trevor Smith vs. Alonzo Menifield
145 lbs.: Bryce Mitchell vs. Matt Sayles
115 lbs.: Cortney Casey vs. Virna Jandiroba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *