Walki debiutantów dodane do kart UFC on Fox 10 oraz UFC 171

Na UFC 171 dojdzie do pojedynku niepokonanego Francisco Trevino z uczestnikiem TUF:Brazil Renee Forte.

Francisco Trevino (11-0) to 32-letni Amerykanin, w zawodowej karierze stoczył 11 pojedynków, wygrał wszystkie, z czego 8 przed czasem. Naprzeciw niego stanie Renee Forte (8-3, 1-2 w UFC), zawodnik który w karierze stoczył tyle samo pojedynków co Trevino. 8 razy wygrywał, 3 razy przegrał. W oktagonie UFC walczył 3 razy, w debiucie udusił go Sergio Moraes, później pokonał Terry’ego Etima decyzją sędziów a w ostatniej walce został znokautowany przez Johna Makdessi’ego.

Uzupełnieniem karty UFC on Fox 10 będzie starcie debiutantów w UFC George’a Sullivana (14-3) z  Mike’em Rhodesem (6-1). Starcie to odbędzie się w limicie kategorii półśredniej.
Sullivan będzie chciał podtrzymać passę zwycięstw, wygrał sześć swoich ostatnich pojedynków. Na 14 wygranych walk w karierze aż 10 wygrał przez KO/TKO. Dużo mniejsze doświadczenie ma jego przeciwnik. Rhodes walczył ledwie 7 razy, z czego 6 razy wygrał. Jedyną porażkę w swojej karierze poniósł w marcu zeszłego roku kiedy uległ zakontraktowanemu do UFC po tej walce Brandonowi Thatchowi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *