Walka z „małym i delikatnym” Conorem McGregorem nie jest tym, czego szuka Jorge Masvidal

Fot. AP

Pomimo tego, że obaj zawodnicy wyrażali w przeszłości zainteresowanie walką, Jorge Masvidal wątpi, że Conor McGregor kiedykolwiek z nim zawalczy.

Jedni z najbardziej znanych i przyciągających uwagę zawodników, Jorge Masvidal (35-15 MMA, 14-9 UFC) przyznał wcześniej, że walka z Conorem McGregorem (22-6 MMA, 10-4 UFC) byłaby jedną z największych w historii sportu, ale uważa, że były mistrz UFC w wadze piórkowej i lekkiej jest dla niego za mały.

„Jestem pełnowymiarowym mężczyzną. On jest bardzo mały, kruchy koleś” – powiedział Masvidal w rozmowie z MMA Junkie. „On tego nie chce. Nie zapłacisz temu człowiekowi wystarczająco dużo pieniędzy za taką walkę, więc jest w porządku. Nie potrzebuję tego.”

Zamiast tego, mistrz „BMF” obecnie przygotowuje się do powrotu do Oktagonu pod koniec roku i jego uwaga jest skupiona na trzeciej próbie zdobycia pasa wagi półśredniej z mistrzem Kamaru Usmanem.

„Facet, który doprowadzi mnie najbliżej i najszybciej do walki o tytuł jest tym, czego chcę.”

Masvidal ma spotkać się z szefostwem UFC w Las Vegas, aby przedyskutować swoją następną walkę i jeśli liczby będą się zgadzać, jest gotów walczyć z każdym topowym pretendentem.

„Tego dowiem się za dwa tygodnie. Ktokolwiek z UFC powie, „Człowieku, ten facet załatwi cię szybciej niż ktokolwiek inny i bla, bla, bla”, to jest to. To jest walka, którą muszę podjąć.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *