Walka wieczoru gali UFC 215 Johnson vs Borg została odwołana

Główna walka wieczoru UFC 215 z udziałem Demetriousa Johnsona i Ray’a Borga o pas wagi muszej została odwołana na dwa dni przed galą w Edmonton w Kanadzie.

W czwartek, Ariel Helwani z MMA Fighting poinformował, że ​​Borg został wyeliminowany z walki z Johnsonem z powodu choroby. Według raportu, Borg zmagał się z chorobą w ciągu tygodnia i lekarze uznali że pretendent do tytułu nie jest w stanie rywalizować.

Wraz zodwołaniem walki o tytuły, Johnson będzie musiał poczekać trochę dłużej, aby mieć szansę na pobicie rekordu liczby obron mistrzowskiego pasa należący do Andersona Silvy. Zarówno Johnson, jak i Silva mają na koncie najwięcej obronionych tytułów w historii UFC w liczbie 10. Kolejny pojedynek Demetriousa Johnsona zostanie zestawiony prawdopodobnie na gali UFC 216, która odbędzie się 7 października w Las Vegas.

Pojedynek kobiet o tytuł wagi koguciej między mistrzynią Amandą Nunes i Valentiną Shevchenko został teraz głównym starciem tej gali. Ciekawe, że Nunes wycofał się z zaplanowanego wydarzenia głównego UFC 213 8 lipca, w dniu zaplanowanej walki. Nunes wycofał się z UFC 213, gdy poczuł się zbyt chory, aby konkurować. Nunes po raz kolejny będzie miał szansę zagrać w głównej walce o tytuł w sobotę w UFC 215.

One thought on “Walka wieczoru gali UFC 215 Johnson vs Borg została odwołana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *