Walka wieczoru gali Bellator 247 między Paulem Daleyem a Derekiem Andersonem została odwołana

Główny pojedynek wieczoru gali Bellator 247 między Paulem Daleyem a Derekiem Andersonem został oficjalnie odwołany z powodu choroby Daleya, który trafił do szpitala.

Angielski półśredni Paul Daley został przewieziony do szpitala po ważeniu przed galą. „Semtex” przekroczył limit wagi półśredniej o 2,6 funta podczas dzisiejszego ważenia po czym źle się poczuł i według doniesień osób bliskich sytuacji w Mediolanie, został przewieziony do szpitala przed oficjalną ceremonią ważenia.

Dziennikarz Gareth A. Davies napisał na Twitterze, że planowana walka pomiędzy Paulem Daleyem a Derekiem Andersonem nie odbędzie się, a następnie stwierdził, że walka została odwołana po tym jak Daley został przewieziony do szpitala na noszach. Davies powiedział, że odwołanie walki zostało potwierdzone przez komisarza Brandona Morse’a.

Urzędnicy Bellatora potwierdzili następnie, że główna walka pomiędzy Daleyem i Andersonem została rzeczywiście odwołana i że oficjalny komentarz zostanie wydany w odpowiednim czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *