Walka Wand vs. Sonnen przełożona z powodu kontuzji (?)

Właśnie dlatego zawodowcy nie powinni się pakować w bójki poza klatką.

Chael Sonnen wyzwał do walki Richa Franklina, twierdząc że Wanderlei Silva – jego przeciwnik na UFC 175 – poprosił UFC o przełożenie walki. Prezes UFC Dana White nie potwierdził, nie zaprzeczył, ale przyznał, że „The Axe Murderer” doznał urazu podczas bójki z Sonnenem na planie TUF: „Brazil 3”.

„Wanderlei został sprowadzony na glebę. Doznał urazu pleców przy upadku oraz urazu ręki, kiedy uderzył Chaela w głowę. Nie będzie mógł walczyć w wyznaczonym terminie, bo doznał kontuzji w cholernej bójce na planie. Żenujące.”

Po emisji odcinka pojawiły się głosy, że bójka była wyreżyserowana i miała na celu podniesienie oglądalności. Według White’a to nonsens:

„Zgraja idiotów w internecie i mediach twierdzi, że to było ustawione. To było bardzo dalekie od ustawienia. To był po prostu żenujący pokaz czegoś, co nie powinno się zdarzyć, a jeśli ja bym był na miejscu, na pewno by do tego nie doszło.”

Walka Sonnen vs. Silva miała odbyć się początkowo 31 maja, ale została przesunięta na miesiąc później na UFC 175. Może do tego czasu Silva wydobrzeje.

7 thoughts on “Walka Wand vs. Sonnen przełożona z powodu kontuzji (?)

  1. Straszny słabiak z tego Silvy, doznał urazu pleców oraz kontuzji ręki po ledwie jednym obaleniu ?

    W sumie dobrze dla niego, że ich szybko rozdzielono. Sonnen mógł go przecież uderzyć !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *