Walka Uriah Hall vs. Sean Strickland przeniesiona z UFC 265 na walkę wieczoru UFC Fight Night 193

Uriah Hall i Sean Strickland zawalczą tydzień wcześniej, ale w wyczekiwanym pojedynku wieczoru na gali UFC Fight Night 193.

Pierwotnie Uriah Hall (17-9 MMA, 10-7 UFC) i Sean Strickland (23-3 MMA, 10-3 UFC) mieli walczyć 7 sierpnia na UFC 265, ale zmierzą się w walce wieczoru gali UFC Fight Night 193 zaplanowanej na 31 lipca w miejscu, które nie zostało jeszcze ogłoszone, ale prawdopodobnie będzie to UFC Apex w Las Vegas.

Hall wygrał cztery walki z rzędu, w tym trzy przez skończenie. Finalista „The Ultimate Fightera” w swojej ostatniej walce wygrał przez TKO w pierwszej rundzie z Chrisem Weidmanem na UFC 261, pokonując byłego mistrza wagi średniej w zaledwie 17 sekund. Hall skontrował niskie kopnięcie przez co Weidman złamał nogę w jednej z najbardziej makabrycznych kontuzji, jakie kiedykolwiek miały miejsce w Oktagonie.

Strickland, który po raz pierwszy w karierze wystąpi w walce wieczoru w UFC, ma za sobą dobrą passę. Od czasu powrotu po dwuletniej przerwie spowodowanej wypadkiem motocyklowym, Strickland wygrał trzy razy z rzędu, ostatnio pokonując Krzysztofa Jotko przez jednogłośną decyzję na UFC on ESPN 23 w maju.

Poniżej aktualna karta walk UFC Fight Night 193:

185 lbs: Uriah Hall vs. Sean Strickland
155 lbs.: Chris Gruetzemacher vs. Rafa Garcia
170 lbs.: Bryan Barberena vs. Jason Witt
115 lbs.: Jinh Yu Frey vs. Ashley Yoder
145 lbs.: Melsik Baghdasaryan vs. Collin Anglin
170 lbs.: Philip Rowe vs. Orion Cosce
115 lbs.: Cheyanne Buys vs. Gloria de Paula
170 lbs.: Mounir Lazzez vs. Niklas Stolze
135 lbs: Rani Yahya vs. Kyung Ho Kang
145 lbs.: Doo Ho Choi vs. Danny Chavez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *