Walka Robbie Lawler vs Donald Cerrone prawdopodobnie na UFC 205

Lawler vs Cerrone

Dziennikarz ESPN Brett Okamoto poinformował, że UFC pracuje nad zorganizowaniem walki między byłym mistrzem wagi półśredniej Robbie Lawlerem i Donaldem Cerrone na gali UFC 205.

Donald Cerrone po przejściu do wagi półśredniej stoczył już trzy wygrane walki w tym ostatnią w imponujący sposób przez nokaut na Ricku Story na gali UFC 202. Te trzy zwycięstwa plasują go w czołówce rankingu i dają możliwość stoczenia walki z byłym mistrzem Robbie Lawlerem. Cerrone podjął decyzję o przejściu do wagi półśredniej po porażce w walce o pas wagi lekkiej z Rafaelem dos Anjos.

Dla Lawlera byłaby to pierwsza walka po stracie tytułu mistrza w walce z Tyronem Woodleyem. Lawler przegrał pojedynek przez nokaut w pierwszej rundzie. „Ruthless” miał za sobą serię pięciu zwycięstw i po wywalczeniu tytułu mistrza w walce z Johnym Hendricksem, bronił pasa dwukrotnie w starciach z Rorym MacDonaldem i Carlosem Conditem.

„Bret Okamoto: Nie jest to nic oficjalnego, ale słyszałem, że sprawy idą szybko w kierunku zorganizowania walki Lawler vs Cerrone w Nowym Jorku.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *