Walka pomiędzy Johnem Dodsonem oraz Pedro Munhozem, przełożona na galę UFC 222 w Las Vegas

ufc.com.br

Organizacja zdecydowała przełożyć pojedynek, który miał odbyć się podczas gali w Belem.

Walka pomiędzy Johnem Dodsonem (19-9) oraz Pedro Munhozem (15-2, 1NC), miała się odbyć w brazylijskim Belem. Do pojedynku ostatecznie nie doszło, z powodu nie zrobienia wymaganego limitu wagowego przez Munhoza. Organizacja UFC zdecydowała przenieść ten pojedynek na kartę walk gali UFC 222, która odbędzie się 3 marca w Las Vegas.

Pedro Munhoz znajduje się obecnie w znakomitej dyspozycji, podczas której wygrał cztery pojedynki z rzędu. W ostatnim występie w Oktagonie, pokonał przez poddanie Roba Fonta. Brazylijczyk był trzykrotnie odznaczany bonusem za występ wieczoru. Przed dołączeniem do największej organizacji, był posiadaczem mistrzowskiego pasa federacji RFA.

John Dodson to bardzo doświadczony zawodnik, który na co dzień trenuje w klubie Jackson Wink pod okiem Grega Jacksona. Jest zwycięzcą 14 edycji programu The Ultimate Fighter, pokonując w finale T.J. Dillashawa. Dodson był również dwukrotnym pretendentem do mistrzowskiego pasa kategorii muszej. Obie walki przegrał przez jednogłośną decyzję z Demetriousem Johnsonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.