Walka Paula Daleya z Jasonem Jacksonem co-main eventem gali Bellator 260

Paul Daley dostanie kolejną szansę na walkę w wadze catchweight 175 funtów w pojedynku z Jasonem Jacksonem w co-main evencie gali Bellator 260.

Paul Daley (43-17-2 MMA, 9-4 BMMA) zmierzy się z Jasonem Jacksonem (14-4 MMA, 5-1 BMMA) w co-main evencie gali Bellator 260, która odbędzie się 11 czerwca w Mohegan Sun Arena w Uncasville. Bellator oficjalnie ogłosił ten pojedynek w środę.

Sklasyfikowany na #8 miejscu w rankingu wagi półśredniej Daley wygrał przez nokaut z Saadem Awadem i Sabahem Homasi w wadze 175 funtów. 38-latek wyraził wcześniej chęć dalszej rywalizacji w kategorii catchweight, mimo że prezydent Bellatora Scott Coker chciałby, aby walczył w wadze półśredniej.

Obecnie sklasyfikowany na #3 pozycji w rankingu Bellatora w wadze półśredniej, Jackson zechce dodać kolejne duże nazwisko do swojego rekordu. Od czasu ponownego dołączenia do Bellatora w październiku 2019 roku, Jackson uzyskał bilans 4-1 i ma za sobą dwa zwycięstwa nad byłym mistrzem WEC i UFC w wadze lekkiej Bensonem Hendersonem i Neimanem Gracie.

Walka Daleya z Jacksonem poprzedzi główny pojedynek gali Bellator 260 w którym o pas wagi półśredniej zmierzą się mistrz Douglas Lima i Yaroslav Amosov.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *