Walka Paul Daley vs Josh Koscheck 2 odbędzie się w tym roku

Koscheck-vs-Daley

Od ostatniej walki między Paulem Daleyem i Joshem Koscheckiem minie w maju sześć lat i chociaż nie wiadomo kiedy dokładnie dojdzie do rewanżu, to szef Bellatora Scott Coker zapowiada, że będzie to w tym roku.

Widać było podczas gali Bellator 148, że obaj panowie – mówiąc delikatnie – nie przepadają za sobą. Zarówno Paul Daley jak i Josh Koscheck mieli na tej gali zaplanowane walki, ale tylko ta między Daleyem i Andym Uhrichem doszła do skutku. Koscheck z powodu kontuzji musiał wycofać się z walki z Mattem Secorem. Mimo tego Josh Koscheck był obecny na gali.

W wywiadzie po walce, Daley powiedział, że przyjechał tutaj, by zabawić się w miescie Koschecka, ale nie wyzwał go do walki.

Szef Bellatora Scott Coker skomentował potencjalne zestawienie pojedynku między tymi zawodnikami, który mógłby się odbyć w tym roku.

„Muszę porozmawiać o tym z Joshem. Naszym celem jest zestawienie tej walki tak szybko, jak tylko Koscheck wyzdrowieje.

Mówimy o tym publicznie, że naprawdę chcemy tej walki. To pojedynek, który fani chcą obejrzeć. Zamierzamy go zestawić jeszcze w tym roku.”

Pierwsza walka między Daleyem i Koscheckiem odbyła się 8 maja 2010 roku na gali UFC 113. Wówczas zwycięzcą został Koscheck wygrywając przez decyzję.

One thought on “Walka Paul Daley vs Josh Koscheck 2 odbędzie się w tym roku

  1. Josh od zgwalcenia przez lawlera jest skonczony. Przegrywa przed czasem co walka. Ciekawa statystyka daleya 175wzrost na 193 zasieg. Jakis kuzyn koscieja chyba haha. Co do rewanzu stawiam na paula choc tuzow nie pokonuje ostatni to wygrywa przekonujaco ale kibicuje kosowi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *