Walka Paige VanZant vs Rachael Ostovich zagrożona po tym jak Ostovich została pobita w Honolulu

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Według raportu TMZ Sports, Rachael Ostovich został hospitalizowana w związku z doznaniem „poważnych obrażeń” po tym jak została zaatakowana w Honolulu.

Zawodniczka wagi muszej UFC miała doznać złamania kości oczodołu podczas tego incydentu, chociaż szczegóły nie są jak dotąd znane. Z raportu wynika, że zawodniczka została zaatakowana przez bliską jej osobę.

27-letnia Ostovich pochodzi z Honolulu i ma stoczonych osiem walk w MMA, których bilans to 4-4. Po dwóch zwycięstwach i dwóch porażkach w Invicta FC, Ostovich przeszą do UFC, gdzie stoczyła dwie walki. W pierwszej walce pokonała przez poddanie dźwignią na łokieć w pierwszej rundzie Karine Gevorgyan na gali TUF 26 Finale. W drugiej walce przegrała przez poddanie duszeniem zza pleców w trzeciej rundzie z Montaną De La Rosa na gali TUF 27 Finale.

Rachael Ostovich miała wrócić do akcji w walce przeciwko Paige VanZant gali UFC Fight Night 141, która odbędzie się 19 stycznia na Brooklynie w Nowyym Jorku. W chwili obecnej nie wiadomo, czy obrażenia, których doznała Ostovich są na tyle poważne, że walka zostanie odwołana, ale istnieje takie ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *