Walka Paige VanZant vs. Jessica Eye usunięta z karty UFC 216

Nadchodząca gala UFC 216 straciła właśnie jedną walkę z karty głównej w której miały się zmierzyć Paige VanZant i Jessica Eye.

Walka między tymi dwoma zawodniczkami miała się odbyć w nowej kategorii muszej, ale została odwołana z powodu kontuzji pleców Van Zant. Według źródeł, VanZant doznała kontuzji mięśni międzykręgowych podczas treningu jiu-jitsu i dostała radę od lekarza, aby unikać treningów przez kilka tygodni. Na szczęście Paige nie będzie musiała poddawać się operacji.

VanZant nie walczyła od grudniowej porażki z Michelle Waterson, podczas gdy ostatnia walka Eye była we wrześniu 2016 roku. W lipcu Eye została zestawiona do walki z Aspen Ladd na gali UFC 213, jednak walka została odwołana w dniu pojedynku z powodu choroby Ladd.

Gala UFC 216 jest zaplanowana na 7 października w Las Vegas i jej głównymi walkami będą dwa pojedynki mistrzowskie. W pierwszym z nich Demetrious Johnson będzie bronił pasa przed Ray’em Borgiem. Główną walką wieczoru będzie pojedynek o tymczasowy pas wagi lekkiej między Tonym Fergusonem i Kevinem Lee. Oprócz tego w głównej karcie w wadze ciężkiej zobaczymy pojedynek między Fabricio Werdumem i Derrickiem Lewisem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.