Walka Nicco Montano vs. Valentina Shevchenko planowana na galę UFC 228

Brandon Magnus & Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Wygląda na to, że wojna na słowa między Valentiną Shevchenko a mistrzynią wagi muszej Nicco Montano będzie miała wkrótce swój finał na gali UFC 228.

Według raportu przedstawionego przez Ariela Helwaniego z ESPN, była pretendentka do tytułu wagi koguciej UFC Valentina Shevchenko zmierzy się o pas wagi muszej z mistrzynią Nicco Montano na gali, która odbędzie się 8 września w Dallas.

Obydwie zawodniczki od pewnego czasu toczą słowną batalię w rozmowach z mediami i w mediach społecznościowych. Shevchenko zarzuca mistrzyni unikanie walki, natomiast Montano twierdzi, że musiała dojść do pełni zdrowia po operacji.

Valentina Shevchenko (15-3), po porażce z mistrzynią wagi koguciej Amandą Nunes, zadebiutowała w dywizji muszej  w lutym na gali UFC Fight Night 125 pokonując przez duszenie zza pleców w drugiej rundzie Priscilę Cachoeirę. Z kolei Nicco Montano (4-2) została mistrzynią wagi muszej w debiucie w organizacji UFC na gali TUF 25 Finale. W finale pokonała przez jednogłośną decyzję Roxanne Modafferi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *