Walka Mirko Cro Cop vs Satoshi Ishii na Inoki Genome Fight 2

W miniony weekend na gali Inoki Genome Fight 2 odbył się pojedynek między Satoshi Ishii a Mirko Filipovicem. Oto video z tej walki.

Satoshi Ishii to etatowy przeciwnik starych gwiazd MMA. 27-latek z Osaki mający wśród swoich medali złoty krążek z Olimpiady z 2008 roku, karierę MMA rozpoczął rok później. Po debiucie, który przegrał z Hidehiko Yoshida, przyszły cztery zwycięstwa a następnie remis z Paulo Filho oraz porażka z Fedorem Emelianenko. Od porażki z legendą MMA, Ishii kolejno wygrywał przez osiem pojedynków z takimi zawodnikami jak Tim Sylvia, Pedro Rizzo, Jeff Monson,  czy Kazuyuki Fujita. Te nazwiska są dobrze znane wszystkim fanom MMA lecz jest jedno ale, oni mieli swój najlepszy czas dawno za sobą. Zwycięstwa z emerytami raczej nie przysparzają wielkiej chwały zawodnikowi, który powinien się rozwijać i walczyć z dobrymi przeciwnikami. Ostatnią taką walką Japończyka był pojedynek z Mirko „Cro Cop” Filipovicem, który tym razem zakończył się na korzyść Chorwata.

Dla Mirko Filipovica było to drugie zwycięstwo na sześć ostatnich walk. Niestety wiek robi swoje i coraz trudniej o zwycięstwa. Tym razem jednak po niezbyt emocjonującej walce w parterze, górą był Cro Cop, który już w pierwszej rundzie uszkodził Japończyka rozcinając jego czoło po uderzeniu łokciem. W tej sytuacji było tylko kwestią czasu kiedy sędzia przerwie walkę nie dopuszczając do drugiej rundy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *