Walka między Michaelem Bispingiem i Georgesem St-Pierre prawie sfinalizowana

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC & Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Według ostatnich doniesień, walka między mistrzem wagi średniej UFC Michaelem Bispingiem i byłym mistrzem wagi półśredniej Georgesem St-Pierre jest już prawie dopięta.

Takich informacji udzielił Michael Bisping Arielowi Helwani w programie The MMA Hour mówiąc, że trener GSP poinformował go osobiście o tej walce.

— Jego trener powiedział mi ostatnio, że są blisko dojścia do porozumienia z UFC, więc umowa jest prawie sfinalizowana. On też chce ze mną walczyć. Ja jestem zawodnikiem z którym chcą go zestawić, więc nie jest to rzecz nie do zrealizowania. W chwili obecnej jest założenie, że Yoel Romero jest moim następnym przeciwnikiem, ale jest też coś takiego jak dzika karta.

Bisping dodał również, że jeśli nadarzy się okazja walki z St-Pierre, to weźmie tę walkę.

 — Jeżeli UFC przyjdzie do mnie z GSP, to myślę, że wezmę wtedy tę walkę w pierwszej kolejności, po prostu dla gigantycznej wypłaty.

Michael Bisping ma za sobą pięć wygranych walk z rzędu i jedną obronę tytułu mistrzowskiego. W chwili obecnej Anglik przechodzi rekonwalescencję po operacji kolana. Chociaż nie ma jeszcze oficjalnie ogłoszonej kolejnej walki, to zapowiedziano, że miałby się zmierzyć Yoelem Romero —  pretendentem, który z pewnością zasługuje na tę walkę. Yoel Romero nie byłby zachwycony gdyby musiał znów czekać na walkę o pas.

6 thoughts on “Walka między Michaelem Bispingiem i Georgesem St-Pierre prawie sfinalizowana

  1. no jest mega irytujący. ciekawe czy jak dojdzie do tej walki to czy będzie o pas. jeśli będzie to GSP jemu go odbierze i tym samym Majkel ucieknie spod kata. śmieszny jest ten gość, nigdy go nie lubiłem, do każdego się sadzi przed walką i te jego pierd olenie jest bardzo wkurzające.

  2. Dla Bispinga teraz tylko kasa sie liczy, bo jest i schylku kariery, wiec chce dorobic do emerytury. Z jednej strony go rozumiem, ale z drugiej to jest sport, wiec niech juz nie robia zestawien pod PPV tylko niech go Romero w koncu dorwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *