Walka Michael Page vs Paul Daley zapowiedziana na 16 lutego

Od dawna oczekiwany pojedynek między Michaelem Page’em a Paulem Daley’em nareszcie został ogłoszony i odbędzie się 16 lutego w Mohegan Sun w Uncasville w Connecticut.

Pojedynek ten będzie walką wieczoru i zarazem częścią turnieju Grand Prix wagi półśredniej Bellatora. W co-main evencie zmierzą się były mistrz wagi ciężkiej Bellatora Vitaly Minakov i Cheick Kongo, a zwycięzca ma dostać walkę o pas.

O walce pomiędzy Daley’em i Page’em mówi się już od lat, a każda ze stron obwinia drugą stronę za to, że tak długo to trwa. Obydwaj zawodnicy wdali się w sprzeczkę i szarpaninę w maju 2017 roku po porażce Daley’a w walce z Rorym MacDonaldem na londyńskiej Wembley Arenie.

Paul Daley (40-16-2) reprezentujący Nottingham chciał odejść w tym roku z Bellatora, ale ostatecznie podpisał nowy kontrakt tego lata. Bilans walk Semtexa w Bellatorze to 5-3 w tym cztery wygrane przez nokaut.

Niepokonany Michael Page (13-0) pochodzący z Londynu, walczył tylko raz w 2018 roku, ale to było przekonujące zwycięstwo przez TKO w starciu z Davidem Rickelsem w maju. Osiem z 13 zwycięstw w karierze MVP zakończyło się przez nokaut.

Douglas Lima (30-7) awansował już do półfinału turnieju Grand Prix wagi półśredniej wygrywając pojedynek z Andreyem Koreshkovem. Druga walka w turnieju, to starcie między Edem Ruth (6-0) i Neimanem Gracie (8-0), zaplanowana jest na 15 grudnia. Obecny mistrz Rory MacDonald (20-5) i Jon Fitch (31-7-1) zmierzą się w pojedynku, którego data nie została jeszcze ogłoszona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *