Walka Melendez vs Nurmagomedov na UFC 170 odwołana

Zła wiadomość dla tych, którzy czekali na zapowiadaną walkę między Gilbetem Melendezem a Khabibem Nurmagomedovem na UFC 170 – otóż walka ta została odwołana.

Dana White potwierdził tę informację w Fox Sports i dodał, że UFC szuka innego rywala dla Nurmagomedova. Jeśli więc taki jest obrót spraw, to może kolejnym przeciwnikiem Khabiba mógłby być Nate Diaz, który w ostatniej walce pokonał Graya Maynarda. Rywalem Melendeza mógłby być natomiast T.J. Grant, a zwycięzca walki dostałby szansę na title shot’a. Grant miał już szansę na walkę o pas z Anthony Pettisem, ale walka została odwołana z powodu kontuzji. Walka Granta z Melendezem stwarzałaby dla tego pierwszego utratę szansy na walkę o pas w przypadku porażki. Jednak mało prawdopodobnym będzie scenariusz w którym UFC zechce go trzymać przez kilka miesięcy jako pretendenta do tytułu.

UFC 170, które odbędzie się 22 lutego ma w swojej karcie jeszcze kilka ciekawych walk takich jak Ronda Rousey vs Sarah McMann, Daniel Cormier vs Rashad Evans, Rafael dos Anjos vs Rustam Khabilov oraz Rory MacDonald vs Demian Maia.

8 thoughts on “Walka Melendez vs Nurmagomedov na UFC 170 odwołana

  1. Ech…
    Jak dla mnie to Melendez odrzucił propozycję tej walki. Powiedzmy sobie szczerze – Nurmagomedov to groźny przeciwnik, a korzyści z jego pokonania, szczególnie w kontekście rankingów, są niewielkie. Pojedynek z Grantem wydaje się być teraz najbardziej prawdopodobną opcją.

  2. Podobnie mysle co Silas. Obojetnie czy Melednez wygra , przegra to lepiej wyjdzie na walce z powiedzmy Grantem czy kims ogolnie ze scislej czolowki. Khabib molgby zrobic niespodzianke a wtedy zyska na tym tylko rosjanin. Jesli pokonalby Khabiba to nie zyska tyle co pokonujac kogos tak uznanego jak np wspomniany Grant. Sam juz to rozkminialem , ze dziwne to troche iz Melendez przyjal ta walke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *