Walka Lauren Murphy vs. Miesha Tate przełożona na UFC on ABC 3 po odwołaniu z UFC 276

Lauren Murphy i Miesha Tate zmierzą się ze sobą, ale już nie w ten weekend na gali UFC 276, jak było planowane lecz na gali UFC on ABC 3.

Walka w wadze muszej kobiet, pierwotnie zaplanowana na UFC 276 w Las Vegas, została przesunięta na galę UFC on ABC 3 zaplanowanej na 16 lipca w Long Island w Nowym Jorku.

Walka będzie debiutem Tate (19-8 MMA, 6-5 UFC) w wadze muszej. Była mistrzyni UFC w wadze koguciej zejdzie do wagi 125 funtów po tym, jak w listopadzie ubiegłego roku przegrała przez jednogłośną decyzję z Ketlen Vieirą w głównym wydarzeniu gali UFC Fight Night 198. Tate ma bilans 1-1 od czasu powrotu z emerytury w 2021 roku. W swojej pierwszej walce po powrocie zastopowała Marion Reneau przez TKO, a następnie przegrała z Vieirą.

Z kolei Murphy (15-5 MMA, 7-5 UFC) będzie chciała się odbić po porażce z mistrzynią wagi muszej Valentiną Shevchenko we wrześniu ubiegłego roku. Wcześniej Murphy wygrała pięć pojedynków, w tym z Andreą Lee i Joanne Wood.

Oczekuje się, że główną walka wieczoru będzie pojedynek w wadze piórkowej pomiędzy byłym pretendentem do tytułu Brianem Ortegą i zwycięzcą The Ultimate Fighter: Latin America Yairem Rodríguezem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.