Walka Khabiba Nurmagomedova z Tonym Fergusonem anulowana!

UFC youtube.com

Nie dojdzie do walki o tymczasowy pas wagi lekkiej.

Niestety, z przykrością informujemy, że podczas UFC 209 nie dojdzie do walki Khabiba Nurmagomedova (24-0, 8-0 w UFC, #1 w rankingu UFC) z Tonym Fergusonem (22-3, 12-1 w UFC, #2 w rankingu UFC), której stawką miało być tymczasowe mistrzostwo kategorii lekkiej.

Jak oficjalnie poinformowała organizacji UFC, Rosjanin w czwartek wieczorem trafił do szpitala z powodu problemów zdrowotnych związanych z robieniem wagi. Zgodnie z zaleceniami lekarzy pojedynek lekkich odwołano.

9 thoughts on “Walka Khabiba Nurmagomedova z Tonym Fergusonem anulowana!

 1. Cóż

  Napisałem dwa dni temu zgryźliwy komentarz na temat tej walki , że Nurmagomedow jest pe..łem i prymitywem, mniej więcej, opisałem trochę życie w czeczenii, no i.. ii..

  cóż

  (bo ja mówię na poziomie ekspert po angielsku, mógłbym kurna być doktorem na uniwerku, i piszę na klawiaturze jak pieprzony programista, patrzę na ekran, albo wogóle patrzę gdzie indziej, jak coś przepisuję)

  ale, w każdym razie, jak zobaczyłem tytuł „walka odwołana”, to się przeraziłem, że Tony „Przewspaniały” Ferg , mnie zabije, za ten comment. że
  'z powodów pseudo politycznych’

  Co za ulga. To nurmagemodowi, kacapowi, skończyło się powietrze w mózgu,
  nie wytrzymał presji i zdechł.

  jaka szkoda. liczyłem na to że tony trochę go obije.

  był taki klip jak nurmagomedov kliczka (ksywka) 'ha-bibi’, chyba on jest z izraela,
  był taki klip, jak on okłada murzyna , który już leży na glebie, i woła do niego :

  „musisz mi dać tą walkę, tą walkę o pas !”

  i jeśli chcecie wiedzieć, to, tak wygląda seks w czeczenii. facet rypie kobietę która go nie chciała, bo nie miała prawa odmówić, a on 'ją przyzwyczaja’, do 'Siebie’.

  „musisz mieć tą ekstazę kobieto !”

  (to się nazywa Sodo. robienie komuś dobrze na siłę, i wbrew temu że się o to nie prosił)

 2. Szkoda, bo liczylem na mocna walke. A tak pewnie przyjdzie nam poczekac z miesiac. Pewnie sporo scinal, ale to nie wytlumaczenie, Tony tez jest wielki. Zje.al po calosci i tyle. Mam jednak nadzieje ze dojdzie do yej walki w krotkim czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *