Walka Justin Gaethje vs Anthony Pettis w planach na początku roku

Fot. UFC.com

Nieoficjalnie UFC planuje zestawić pojedynek między Justinem Gaethje a byłym mistrzem wagi lekkiej Anthonym Pettisem.

Brett Okamoto z ESPN poinformował na swoim Twitterze, że wedle kilku nieoficjalnych źródeł trwają prace nad zestawieniem tego pojedynku. Walka miałaby się odbyć na początku 2019 roku. Dokładna data, miejsce oraz gala nie są jeszcze ustalone.

Były mistrz wagi lekkiej WSOF Justin Gaethje (19-2 MMA, 4-2 UFC) ma za sobą wygraną walkę przez KO w pierwszej rundzie z Jamesem Vickiem na sierpniowej gali UFC Fight Night 135. Wcześniej Gaethje stoczył dwie przegrane walki z Eddie Alvarezem i Dustinem Poirierem – obydwie przed czasem przez KO i TKO w trzeciej i czwartej rundzie.

Były mistrz wagi lekkiej UFC Anthony Pettis (21-8 MMA, 8-7 UFC) dzieli swoje ostatnie walki na przemian na zwycięstwa i przegrane. Po powrocie do kategorii lekkiej w ubiegłym roku, stoczył cztery walki wygrywając przez decyzję z Jimem Millerem, przegrywając z Dustinem Poirierem przez poddanie (kontuzja żeber) w trzeciej rundzie, a następnie wygrywając z Michaelem Chiesa przez poddanie w drugiej rundzie, by w ostatniej walce przegrać z Tonym Fergusonem przez TKO w drugiej rundzie po przerwaniu pojedynku przez narożnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *