Walka Borys Mańkowski vs Bruce Souto na gali KSW 46 została odwołana – Roberto Soldić dodany do karty walk w nowym pojedynku

Roberto Soldic Facebook

Kontuzja, której doznał Borys Mańkowski wyeliminowała go z pojedynku z Brucem Souto na gali KSW 46, która odbędzie się 1 grudnia w Gliwicach. Federacja KSW przygotowała już zastępstwo za tę walkę.

KSW potwierdziło w rozmowie z serwisem MMAFighting.com, że nową walką będzie pojedynek mistrza wagi półśredniej Chorwata Roberto Soldića (14-3) z Brazylijczykiem Viniciusem Bohrerem (16-6), który zadebiutuje w polskiej organizacji.

Roberto Solidć ma za sobą trzy walki w KSW. W debiucie na gali KSW 41 pokonał Borysa Mańkowskiego odbierając mu tytuł mistrza wagi półśredniej. W drugiej walce na gali KSW 43 Chorwat stracił tytuł mistrza w pojedynku z Dricusem Du Plessis, ale pochodzący z Południowej Afryki Du Plessis długo nie nacieszył się tytułem, ponieważ Soldić odebrał mu go w starciu rewanżowym na gali KSW 45, która odbyła się w październiku.

Vinicius Bohrer wygrywał większość swoich walk przed czasem głównie przez poddania. Brazylijczyk ma za sobą dwie wygrane walki przez poddanie i jak dotąd walczył tylko w Brazylii. Bohrer stoczył w 2015 roku pojedynek z Brucem Souto, niedoszłym rywalem Borysa Mańkowskiego, którego pokonał przez poddanie w pierwszej rundzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *