W5 GP Moskwa: Sergiej Charitonow wraca do Kickboxingu

Rosyjski weteran MMA, Sergiej Charitonow wycofał się z walki z Damianem Grabowskim na chińskiej gali M-1 Challenge. Weteran Pride i Glory 11-ego października pojawi się w ringu organizacji W5 podczas jej moskiewskiej gali, gdzie zmierzy się z innym zawodnikiem Glory, Andersonem Silvą. Ponadto na gali wystąpi śmietanka wschodnioeuropejskiego Kickboxingu i Muay Thai.

Oprócz walki Charitonowa z Andersonem Silvą jest jeszcze kilka pojedynków, które zapowiadają się równie ciekawie, jeśli nawet nie ciekawiej niż starcie dwóch ciężkich Glory. Ukrainiec Enriko Gogokhia, utytułowany amator i zwycięzca turnieju Tatneft z 2012-ego roku zmierzy się z weteranem światowych ringów Kickboxingu, Warrenem Stevelmansem z Holandii. Inny utytułowany amator również pochodzący z Ukrainy, Sergiej Kuliaba, który zmierzy się z Arturem Isaiantsem z Białorusi. Ostatnim ciekawy zawodnikiem, który wystapi na moskiewskiej gali i każdy szanujący się fan sportów uderzanych powinien czekać na jego walkę jest Dimitrij Valent.Utytułowany zawodnik Muay Thai z Białorusi ostatnio popisał się fenomenalnym nokautem na gali Top King World Series w Mińsku, a w Moskwie zmierzy się z Artemem Paszporinem z Rosji.

Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza wagi ciężkiej:

Open: Sergiej Charitonow (Rosja) vs Anderson Silva (Brazylia)

60 kg: Witalij Lisniak (Ukraina) vs Stanislav Zacharenko (Białoruś)
72,5 kg: Enriko Gogokhia (Ukraina) vs Warren Stevelmans (Holandia)
Open:Michaił Tutariew (Rosja) vs Fabian Gondorf (Surinam)
72,5 kg: Aleksander Sużko (Rosja) vs Region Eersel (Holandia)
60 kg: Aleksander Ten (Ukraina) vs Kirił Nikokoszew (Ukraina)
66 kg: Dimitri Valent (Białoruś) vs Artem Paszporin (Rosja)
72 kg: Max Spodarenko (Białoruś) vs Artur Akopyan (Armenia)

2 thoughts on “W5 GP Moskwa: Sergiej Charitonow wraca do Kickboxingu

  1. Dziwne, że M-1 nic nie potwierdza a sam Kharitonov wraz z Tyburą promują się w Pekinie. Czyli co, Kharitonov vs Ishii też już nieaktualne?

    Post użytkownika M-1 Global.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.