W związku z odwołaniem walki Bisping vs St-Pierre, UFC może zestawić GSP z Tyronem Woodley’em

UFC.com

Po ogłoszeniu przez Dana White’a informacji o tym, że nie dojdzie do walki między Michaelem Bispingiem i Georgesem St-Pierre pojawia się na horyzoncie inne zestawienie.

Takim zestawieniem mogłaby być walka między Georgesem St-Pierre i mistrzem dywizji półsredniej Tyronem Woodley’em. Dziennikarz sportowy Mike Bohn napisał na swoim Twitterze, że Dana White zapowiedział powrót GSP najprawdopodobniej do kategorii 170 funtów, a ponieważ Demian Maia będzie miał kilka miesięcy przerwy, to najciekawszą opcją wydaje się walka o pas. Kiedy jeden z fanów napisał, że Woodley nie będzie czekał na walkę do października, Mike Bohn odpowiedział, że jest pewien iż na pojedynek z GSP zaczeka.

Georges St-Pierre mówił niedawno, że będzie gotowy dopiero na październik i twierdzi, że UFC wiedziało o tym jednak Dana White ogłosił odwołanie walki z Bispingiem właśnie ze względu na długi czas oczekiwania.

— Mówią, że nie mogą na mnie poczekać, ale oni wiedzieli wcześniej, że nie będę mógł walczyć w lecie. Jesteśmy artystami od rozrywki — mamy wiele zobowiązań. Ważne jest, abyśmy mieli wsparcie od sponsorów, ponieważ żyjemy z tego. To jest część naszego życia. Kiedy coś podpisujesz, to musisz to szanować.

3 thoughts on “W związku z odwołaniem walki Bisping vs St-Pierre, UFC może zestawić GSP z Tyronem Woodley’em

  1. White już tradycyjnie miesza, kłamie i oszukuje. Ale w sumie to mam nadzieję że dojdzie do walki Michała z Joelem. Boję się jednak że tam coś więcej kombinacji jest, Michał może odwołać walkę zasłaniając się kontuzja, a potem będzie wył o walkę z gsp w październiku. Z tymi pseudo MiSzCzAmI nigdy nic nie wiadomo, co do białego to po nim można się spodziewać wszystkiego. Cyrk na kwadratowych kołach.

  2. GSP jak zwykle przeciagal. zeby cos ugrac. Zaczeli na niego naciskac. sie nie ugial i anulowali. bo nic nie podpisal. Mozliwe. ze jednak raptem walka wroci… czego bym nie chcial.
    Co do Woodleya. to skomle o te money fighty caly czas. Niestety jest nielubiany za swoje placze przez fanow i takiego fighta trudno mu bedzie doczekac ze wzgledu. ze ludzie szybciej by zaplacili za to. zeby mu ktos obil miche. Wiec Diazy i GSP odpadaja. Ucieka caly czas. bo sie boi. ze straci pas i wtedy zapomniany bedzie. jak wiekszosc wkurwiajacych typow. Che walki w lato. GSP sie wyrobi na jesien dopiero. ale Maia tez juz jesienia bedzie ready.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *