Volkan Oezdemir vs. Ilir Latifi i Jimi Manuwa vs. Aleksandar Rakić na UFC Fight Night 152

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Pojedynki półciężkich w rozpisce czerwcowej gali.

Jak poinformowała stacja ESPN, podczas gali UFC Fight Night 152 dojdzie do dwóch interesujących starć w limicie kategorii półciężkiej. Volkan Oezdemir (15-4, 3-3 w UFC, #7 w rankingu UFC) podejmie Ilira Latifiego (14-6 1 NC, 7-4 w UFC, #9 w rankingu UFC) zaś Jimi Manuwa (17-5, 6-5 w UFC, #10 w rankingu UFC) zmierzy się z Aleksandarem Rakiciem (11-1, 3-0 w UFC).

Oezdemir ostatnią walkę stoczył nieco ponad tydzień temu – podczas UFC Fight Night 147 Szwajcar po wyrównanym boju decyzją sędziów przegrał z Dominickiem Reyes. Dla Volkana była to trzecia z rzędu porażka, wcześniej przegrał także z Danielem Cormierem i Anthonym Smithem.

Latifi w ciągu ostatnich dwóch lat stoczył tylko trzy pojedynki, po wygranych w rywalizacji z Tyosenm Pedro i Ovincem Saint Preuxem Szwed musiał uznać wyższość Coreya Andersona.

Manuwa ma za sobą fatalną passę trzech kolejnych porażek poniesionych w rywalizacji z Volkanem Oezdemirem, Janem Błachowiczem i Thiago Santosem. Ciężkoręki zawodnik ostatnią wygraną zanotował w marcu 2017r.

Rakić ma za sobą trzy zwycięskie pojedynki w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Austriak w UFC pokonał Francimara Barroso, Justina Ledeta i Davina Clarka.

Gala UFC Fight Night 152 odbędzie się 1 czerwca w Sztokholmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *