Volkan Oezdemir do Daniela Cormiera: Jeszcze nie widziałeś wszystkiego, co potrafię

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Szwajcar ostrzega mistrza przed zbliżającą się walką.

Jednym z głównych wydarzeń gali UFC 220 będzie potyczka Daniela Cormiera (19-1 1 NC, 8-1 1 NC w UFC) z Volkanem Oezdemirem (15-1, 3-0 w UFC, #2 w rankingu UFC). Półciężcy nie marnują czasu i póki co toczą słowne boje zapewniając o swoim zwycięstwie w oktagonie.

Po mistrzu głos zabrał pretendent, który ostrzegł posiadacza pasa wagi półciężkiej.

Człowieku, ja mam serce, to nie będzie takie łatwe. Widziałeś moją walkę, widziałeś wszystko co zrobiłem. Jeszcze nie widziałeś wszystkiego, co potrafię. Wszystkie walki były szybkie i Ty nie będziesz inny.

Sam Volkan jest nieco zaskoczony tym jak szybko doszedł do walki o pas UFC. Po przegranej z Kellym Anundsonem Oezdemir wygrał pięć pojedynków – w tym trzy w UFC – które zaprowadziły go do statusu pierwszego pretendenta.

Dla mnie to duże zaskoczenie, ponieważ przez jakiś czas starałem się znaleźć walkę. Przyjechałem do USA dla lepszych treningów. które dadzą mi nowe życie w karierze zawodnika. Walczyłem aby znaleźć walki i próbowałem dostać gdzieś kontrakt lub znaleźć przeciwnika. Podpisałem kontrakt z UFC z dwutygodniowym wyprzedzeniem przed walką zanim miałem walczyć na Titan FC, wtedy to był początek mojego nowego życia.

W dalszej części wywiadu Oezdemir zapewniał, że pozaoktagonowe problemy nie wpłyną na jego dyspozycję a walki z najlepszymi od zawsze były jego celem.

Pojedynek Cormiera z Volkanem będzie co-main eventem gali oznaczonej numerem 220, która odbędzie się 20 stycznia w Bostonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.