Vitor Belfort wypada z UFC 122 – UPDATE

(foto: espn.go.com)

Smutna nowina dla fanów Vitora Belforta. Vitor nabawił się kontuzji i został zmuszony odwołać walkę z Yushinem Okami, która miała być walką wieczoru na UFC 122. Nowym przeciwnikiem dla Japończyka będzie Nate Marquardt, który niedawno pokonał przez TKO Rousimara Palharesa.

Niestety na razie nie wiadomo nic na temat kontuzji trapiącej Vitora Belforta, ale jeśli pojawią się jakieś dodatkowe informacje to temat zostanie updatowany.

Pojedynek pomiędzy Belfortem, a Okamim miał wyłonić nowego kandydata do walki o pas wagi średniej z niepokonanym w UFC, Andersonem Silvą. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że warunki tego pojedynku, czyli pojedynku Okami – Marquardt zostaną takie same i wygrany będzie miał możliwość zmierzyć się z mistrzem. Niestety oznacza to, iż Belfort znów będzie zmuszony czekać przez długi okres czasu na swoją kolej.

UPDATE

Wygląda na to, że Vitor Belfort jednak wystąpi na gali UFC 122 w walce z Yushinem Okami. Informacje o rzekomej kontuzji Brazylijczyka zdementował zarówno Dana White jak i trener, Shawn Tompkins.

Shawn Tompkins via Facebook

Dana White via Twitter.

11 thoughts on “Vitor Belfort wypada z UFC 122 – UPDATE

  1. skoro dementują kontuzję to wygląda na to, że po prostu ściągnęli Vitora z karty walk aby móc ustawić jego walkę z Silvą o pas. W końcu Sonnen wtopił na kontroli, a obrona pasa jakaś musi być

  2. Nilg: skoro dementują kontuzję to wygląda na to, że po prostu ściągnęli Vitora z karty walk aby móc ustawić jego walkę z Silvą o pas. W końcu Sonnen wtopił na kontroli, a obrona pasa jakaś musi być

    Bingo! Dokładnie tak samo mi się wydaje. Zobaczymy. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *