Vitor Belfort w drodze po pas

(mmamania.com)

„Zawsze szukam nokautu, za każdym razem gdy walczę. Tego pragnę, niezależnie od planów przeciwnika i oczekiwań fanów. To goście z UFC decydują, kto zasługuje na walkę o pas… Ja chcę walczyć o pas i przejdę po każdym, kto stanie mi na drodze. To mój cel.”

Vitor Belfort nie skończył szkoły trash-talkingu im. Chaela Sonnena, ale jest bardzo pewny swych przekonań. Trzyma się wersji, że zasługuje na walkę o pas wagi średniej. Tyle że prezes UFC Dana White nie spieszy się z udzieleniem zgody na to, bo jakiś czas temu Belfort nie wykorzystał tej szansy przegrywając przez ciężkie KO z mistrzem dywizji średniej, Andersonem Silva. Ostatnią walkę Belfort wygrał w ładnym stylu, udowadniając, że robi postępy, ale zdaniem szefostwa UFC – niewystarczające na rewanż. Na szczęście sam „Phenom” to rozumie.

13 thoughts on “Vitor Belfort w drodze po pas

  1. Gdy spider poprawi zapasy Sonnen i jego aktualne 217 funtów wagi mało mu dadzą. Belfort jest w tej dywizji jedyną osobą mające jakie kolwiek szanse , bo dysponuje dobra stójką .Super porusza sie po ringu , generalnie mile dla oka walczy .

  2. „Poza tym Anderson ma mocną szczękę. Vitor trafił go w walce. I nic się nie stało.”? Niby w której sekundzie? Jakby rzeczywiście trafił go w szczękę, to Silva by nie ustał. Rozwali go bez problemu. Belfort ma w zwyczaju najpierw długo się czaić, a dopiero potem, gdy wyczuje moment, szybko atakować. Za długo się z nim bawił, powinien od razu ruszyć do przodu. Jestem przekonany, że wyciągnie z tego wnioski.

    mechiko- jeszcze to:
    1. http://www.youtube.com/watch?v=RiirFXrGkTc
    2. http://www.youtube.com/watch?v=ar84CYlO1-Q#t=01m48s

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *