Vitor Belfort vs. Michael Bisping w maju?

Czołowy średni UFC, Vitor Belfort (19-9, 5 w rankingu Fight24.pl) poinformował dzisiaj na swoim twitterze, że chciałby zawalczyć z Michaelem Bispingiem (21-3, 10 w rankingu Fight24.pl) na majowym evencie UFC.

Walka Belforta, z Bispingiem miałaby sens ponieważ Vitor wraca po porażce z mistrzem wagi średniej Andersonem Silvą, Bisping natomiast jest na dobrej drodze do walki o tytuł. Narazie organizacja UFC nie wypowiedziała się na temat pojedynku brazylijczyka z anglikiem.

15 thoughts on “Vitor Belfort vs. Michael Bisping w maju?

  1. Zachowanie Bispinga było skutkiem zachowania Rivery. Rivera chciał go sprowokować i mu się udało, więc jak może mieć o to pretensje? Przecież o to temu cwaniakowi (Rivera) chodziło. Ma co chciał. Szacunek dla Bispinga, wcześniej go nie lubiłem ale teraz mu kibicuję.

  2. Wszystko ma swoje granice. W odpowiedzi na trash talk przed walką mógł go obić w ringu i okazać po walce ostentacyjnie swoją wyższość. Cyrk, który urządził Bisping był żenujący. Ja jakoś nie potrafię się do niego przekonać także jako fightera, bo że człowiek z niego malutki to raczej widać nie od dziś. Belfort będzie faworytem tej walki.

  3. Geralt: Rozumiem, że nie odczuwasz żadnych emocji i zawsze jesteś zimny jak głaz. Gdyby mnie ktoś obrażał tak jak Rivera reagowałbym pewnie tak samo. Każdy człowiek ma swoją godność/cześć/dobre imię i jak to naruszasz (co zrobił Rivera) automatycznie w Tobie otwierają się pewne mechanizmy obronne w postaci emocji. To naturalna reakcja. Nie rozumiem dlaczego krytykuje się zwyczajnego gościa który zareagował JAK CZŁOWIEK, a nie taką podstępną szuję jak Rivera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.