Vitor Belfort vs. James Toney … w pojedynku bokserskim?

Na Tweeterze Vitora Belforta można przeczytać zaskakującą informację. Mianowicie chodzi o pojedynek Vitora Belforta z Jamesem Toneyem, ale… pojedynek bokserski.

W tweetach możemy wyczytać, że Dana zgodził się na skrzyżowanie rękawic w ringu bokserskim Belforta z Toneyem. Vitor dodaje, że miałby to być 6 rundowy pojedynek. Belfort uważa, że jego szybkość wzięłaby górę nad techniką i stażem Toneya. The Phenom obiecuję, że Toney poczuje jego moc i że pokaże światu, że zawodnik UFC może poradzić sobie lepiej podczas walki bokserskiej, niż bokser podczas walki MMA.

Ile jest prawdy w tych wpisach na razie nie wiadomo. Czy na pewno zostały one napisane przez Vitora Belforta również nie wiemy, ale jeśli pojawią się jakieś dodatkowe informacje to na pewno będziemy się dzielić.

15 thoughts on “Vitor Belfort vs. James Toney … w pojedynku bokserskim?

  1. TurboNitro o co loto_ imie jak kayde inne…skojayenia to przeklenstwo,jak mowia slowa piosenki.
    Madonna sie tloczy obecnie z Chrystusem.

    Belfort boks ma swietny,ale czy wystarczajacy.Stawiam pomimo wszystko na Vitora,sympatyzuje z typem.

  2. Obroncy krzyza wkroczyli nawet do serwisu fight24! 😀
    Nie dadza 12 rundowej bo byloby to zbyt nudne dla publiki, jest to jedyny logiczny argument. Uwazam iz bylby to swietny show, nawet nie pogryzloby sie to zbytnio z harmonogramem walk Vitora ktory prawdopodobnie po listopadowej walce dostanie title shota.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *