Vitor Belfort powalczy w stójce z Andersonem Silvą?

„The Spider” twierdzi, że plan gry „The Phenom” nie jest dobrym pomysłem:

„Nie sądzę, że będzie chciał [walczyć w stójce]. Nikt nie chciałby ze mną boksować. Jeśli miałbym walczyć z kimś od jiu-jitsu, nie szukałbym zejść do parteru.”

Anderson Silva, specjalista od muay thai, byłby zaskoczony, jeśli Vitor Belfort chciałby walczyć z nim w stójce, kiedy dwaj Brazylijczycy spotkają się w Octagonie na UFC 108. Belfort zaznaczył, że zamierza zrobić to, co umie najlepiej, czyli znokautować przeciwnika. Ma szybkie ręce i bardzo dobry boks. I udowodnił to ostatnimi trzema zwycięstwami właśnie dzięki uderzaniu. Ale Silva jest bardzo niebezpieczny w stójce – 9 z jego 10 wygranych walk w ośmiokątnej klatce skończyło się przez TKO. To maszyna niszcząca. Czy Belfort to ktoś, kto w końcu będzie w stanie pokonać Silvę, czy stanie się jego kolejną ofiarą?

5 thoughts on “Vitor Belfort powalczy w stójce z Andersonem Silvą?

  1. Mam nadzieje ,ze kozaczenie Andersona ukruci jakis sierp na szczene wykonany przez Vitora i wtedy porozwaza sobie ,ze jednak ludzie chca z nim boksowac. Nie skreslajcie go to jedna wielka nie wiadoma on moze sprawic niezla niespodzianke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *