Virna Jandiroba: „Zwycięstwa z Claudią Gadelhą oraz Amandą Nunes w jiu-jitsu pokazały moją siłę”

Dave Mandel, Invicta FC

Virna Jandiroba zadebiutuje jutro w organizacji Invicta FC.

Niepokonana zawodniczka wywodząca się z jiu-jitsu Virna Jandiroba (11-0), zadebiutuje w organizacji Invicta FC podczas jutrzejszej gali w Kansas City. Jej przeciwniczką będzie Amy Montenegro (8-2).

Amy Montenegro rywalizowała w programie The Ultimate Fighter w 2016 roku. Jej rekord w zawodowych startach, to 8 zwycięstw oraz 2 porażki.

Wierzę, że jest wielopłaszczyznową rywalką, która wywiera presję, ale jestem na to gotowa. Mam ułożony plan, i wierzę, że będzie to dla mnie dobra walka.

-stwierdziła Virna

Jandiroba do swojego debiutanckiego pojedynku w organizacji Invicta FC, trenowała m.in. z Jessicą Andrade oraz Luizem Carlosem Doreą, który odpowiadał za przygotowanie bokserskie Andersona Silvy oraz Juniora dos Santosa.

Oprócz doskonałego rekordu (11-0), Jandiroba posiada również znakomite umiejętności parterowe.

Zawodniczka twierdzi, że trzykrotnie rywalizowała w pojedynkach grapplingowych z Amandą Nunes (dwa z nich wygrała), oraz dwukrotnie pokonała Claudię Gadelhę w tej samej formule.

Myślę, że to dobrze o mnie świadczy, i być może przeraża moje potencjalne rywalki. Nunes oraz Gadelha to bardzo mocne nazwiska w MMA, więc uważam, że to dla mnie duża sprawa.

Jandiroba spodziewa, że znajdzie się bardzo blisko mistrzowskiego pasa organizacji Invicta FC, jeśli dobrze zaprezentuje się w swoim debiucie. Poniżej wypowiedź zawodniczki odnośnie startów w nowej organizacji, oraz potencjalnych występów w UFC.

Koncentruję się teraz na mojej karierze w organizacji Invicta FC. Jestem teraz w tej federacji, a cokolwiek nadejdzie potem, będzie miało konsekwencję tego co zrobię. Myślę jednak, że każda zawodniczka marzy aby walczyć w najlepszej organizacji jaką jest UFC. Taka jest tego konsekwencja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.