Vinny Magalhaes vs. Jake Heun oraz Abu Azaitar vs. Danny Davis Jr. na World Series of Fighting 30

sherdog.com
sherdog.com

Dwie nowe walki w karcie kwietniowej gali.

Gala World Series of Fighting 30 wzbogaciła się o dwa nowe pojedynki, w wadze półciężkiej Vinny Magalhaes (13-7 1 NC, 1-4 w UFC) podejmie Jake’a Heuna (9-4) zaś w kategorii średniej Abu Azaitar (11-1-1 1 NC) zawalczy z Dannym Davisem Jr. (11-10-1).

Pezao nie przegrał walki od czasu zwolnienia z organizacji UFC, Brazylijczyk w ostatnich trzech walkach odnosił zwycięstwa poddając Jorge Gonzalesa, Jasona Brilza oraz Matta Hamilla.

28-letni Heun ma za sobą cztery walki pod szyldem organizacji dowodzonej przez Raya Sefo. Najpierw Jake wypunktował Kendricka Miree’a, później został poddany przez Clifforda Starksa a następnie odprawił Davina Clarka oraz Clintona Williamsa.

Gladiator znany jest z występów w organizacjach KSW, Cage Warriors czy Absolute Championship Berkut. W zeszłym roku Niemiec stoczył 2 walki, w kwietniu wypunktował Rafała Lewonia a w grudniu znokautował Ibrahima Tebilova.

Davis Jr. w zeszłym roku walczył trzykrotnie odnosząc tylko jedno zwycięstwo – w walce z Adamem Cellą. W ostatnich dwóch bojach musiał uznać wyższość rywali: Matthew Frincu oraz Abubakara Nurmagomedova.

Gala WSoF 30 odbędzie się 2 kwietnia w Las Vegas. W walce wieczoru David Branch podejmie Clifforda Starksa w pojedynku o pas wagi średniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *