Video dnia: Francis Ngannou pamięta o swoich korzeniach

Juan Cardenas / UFC.com

Były pretendent do tytułu wagi ciężkiej UFC, Kameruńczyk Francis Ngannou umieścił na swoim Twitterze film w którym pokazuje, że nie zapomniał kim jest i skąd pochodzi.

Francis Ngannou (11-2) urodził się w wiosce Batié w Kamerunie gdzie dorastał i już jako młody chłopak w wieku 12 lat rozpoczął pracę w kopalni piasku. Dziś po kilkunastu latach i po osiągnięciu wielkiego sukcesu jakim było dostanie się do organizacji UFC i dotarcie na szczyt dywizji półciężkiej oraz walce o pas mistrza – Francis Ngannou nie zapomniał o swojej przeszłości, swoim kraju i wiosce w której mieszkał oraz o ich mieszkańcach. Na filmie widzimy Ngannou jak w pocie czoła pracuje w kopalni piasku razem z innymi ludźmi.

„Zawsze pamiętaj skąd pochodzisz, bo dzięki temu będziesz wiedział dokąd zmierzasz.”

Francis Ngannou mając rekord 5-1 dołączył do UFC w której stoczył sześć wygranych walk przed czasem zapewniając sobie walkę o tytuł wagi półciężkiej, którą na gali UFC 220 stoczył z mistrzem Stipe Miocicem. Niestety dla Ngannou walka ta zakończyła się porażką przez decyzję. W chwili obecnej nie wiadomo kiedy i z kim zmierzy się Kameruńczyk w swojej kolejnej walce.

One thought on “Video dnia: Francis Ngannou pamięta o swoich korzeniach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *