Victory World Series częścią gali Bellator 152: Pitbull vs Campos 2

Victory World Series

Organizacja Victory World Series ponownie startuje ze swoją serią turniejów kickboxingu odbywających się w ciągu roku, a start odbędzie się już w kwietniu.

Pierwsza edycja VWS odbędzie się 16 kwietnia w Turynie i będzie częścią gali współtworzonej przez Oktagon i Bellatora. Gala Bellator 152: Pitbull vs Campos 2 będzie eventem łączącym pojedynki MMA i Kickboxingu, ale oprócz karty Bellator Kickboxing zobaczymy również pojedynki z karty Victory World Series.

VWS zorganizowało w zeszłym roku pięć gal zaczynając od Mediolanu przez węgierski Debreczyn, chorwacki Split i inne miasta Europy, a kończąc w Paryżu. Na kartach walk pojawiali się tacy zawodnicy jak Giorgio Petrosyan, Enriko Kehl, Chingiz Allazov, Mustapha Haida i wielu innych obiecujących zawodników.

W 2016 roku VWS chce zorganizować sześć gal zarówno w Europie jak i Stanach Zjednoczonych. Turyn będzie pierwszym przystankiem. Kolejnymi zaplanowanymi państwami są Węgry, Hiszpania, Panama i Słowacja. Programem gali są dwa, czteroosobowe turnieje kwalifikacyjne w kategoriach -72,5 kg oraz – 95 kg, a także inne prestiżowe pojedynki. Finał turniejów odbędzie się 3 grudnia w Paryżu.

Poniżej znajduje się karta walk VWS, które zostaną rozegrane 16 kwietnia w Turynie:

Karta walk Victory World Series Turyn:

kat. -55 kg Gloria Peritore (Włochy) vs Li Mingrui (Chiny)
kat. -60 kg Tarik Totts (Maroko) vs Wang Shanwei (Chiny)
kat. -95 kg Igor Bougaienko (Brazylia) vs Bruno Sousano (Portugalia)
kat. -70 kg Armen Petrosyan (Włochy) vs Wang Tengyue (Chiny)
kat. -72,5 kg Chingis Allazov (Azerbejdżan) vs Wu Sihan (Chiny)
kat. -70kg Giorgio Petrosyan (Włochy) vs Ravy Brunow (Brazylia)

Więcej o VVWS:

Venum Victory World Series jest nową ligą sportową stworzoną z fuzji promotorów z długoletnim doświadczeniem, którzy połączyli siły z renomowaną firmą odzieżową „Venum” jako głównym sponsorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.