Victoria Lee udanie debiutuje w zawodowym MMA kończąc rywalkę przed czasem na gali ONE Championship: Fists of Fury

ONE Championship

Debiutująca w zawodowym MMA Victoria Lee może nie odniosła upragnionego skończenia w pierwszej rundzie, ale mimo to wyglądała imponująco i odniosła zwycięstwo na gali ONE Championship: Fists of Fury.

Victoria Lee (1-0), 16-letnia siostra mistrzyni wagi atomowej ONE Championship Angeli Lee i pretendenta do tytułu wagi lekkiej ONE Championship Christiana Lee, zaliczyła udany debiut zawodowy, kiedy poddała Sunisę Srisen w drugiej rundzie na gali ONE Championship: Fists of Fury w piątek w Singapore Indoor Stadium.

W wyrównanej pierwszej rundzie, Srisen była w stanie zadawać mocne ciosy w stójce, kiedy obie walczyły w klinczu. Srisen przewróciła Lee na plecy, ale gdy Lee zaczęła szukać odwrotnego trójkąta, Srisen postanowiła się wycofać.

Niedługo później zawodniczki ponownie znalazły się w klinczu. Jednak za drugim razem to Lee ściągnęła Srisen na matę. Lee pokazała swoje umiejętności parterowe i do końca rundy przechodziła między próbami duszeń a ciosami z góry.

Chcąc powtórzyć swój sukces z pierwszej rundy, Lee szybko przeniosła walkę z powrotem na matę w drugiej rundzie. Zdobyła plecy Srisen, a następnie poddała ją duszeniem zza pleców w nieco ponad minutę po rozpoczęciu drugiej rundy i Srisen została zmuszona do poddania się.

Poniżej cała walka Victoria Lee vs Sunisa Srisen:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *