Vicente Luque rezerwowym zawodnikiem rywalizacji Kamaru Usmana z Colbym Covingtonem, Gaethje vs. Chandler otworzy kartę główną UFC 268

Chris Unger/Zuffa LLC

Brazylijczyk będzie obecny na ważeniu przed UFC 268.

Jak poinformowała stacja ESPN, Vicente Luque będzie zważony w piątek podobnie jak zawodnicy, którzy mają walczyć podczas sobotniej gali UFC 268. Brazylijczyk jest zawodnikiem rezerwowym walki o pas wagi półśredniej pomiędzy Kamaru Usmanem i Colbym Covingtonem.

Pierwotnie rola ta była oferowana Leonowi Edwardsowi jednak Jamajczyk zdecydował się pozostać w Anglii i trenować do zaplanowanego na UFC 269 pojedynku z Jorge Masvidalem.

Luque wygrał 10 z 11 ostatnich walk i znajduje się obecnie na 4 miejscu w rankingu dywizji półśredniej. Brazylijczyk ma na koncie wygrane przed czasem m.in. z Michaelem Chiesą, Tyronem Woodleyem i Niko Pricem.

We wczorajszym programie The MMA Hour podano informację, że starcie Justina Gaethje z Michaelem Chandlerem otworzy główną kartę UFC 268. Pierwotnie spodziewano się, że walka czołowych lekkich będzie trzecią od końca, ostatnią poprzedzającą starcia o mistrzowskie tytuły w kategorii słomkowej kobiet i półśredniej.

Poza walkami o pasy i pojedynkiem lekkich, na karcie głównej dojdzie także do rywalizacji Shane’a Burgosa z Billym Quarantillo i Frankie Edgara z Marlonem Verą.

Gala UFC 268 odbędzie się w sobotę w nowojorskiej Madison Square Garden. Transmisja z gali rozpocznie się o godzinie 23:00 a karta główna wystartuje o godzinie 3:00 czasu polskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *