Vanessa Porto vs. Karina Rodriguez i Kanako Murata vs. Emily Ducote na Invicta FC 38

Mistrzowskie starcia w rozpisce listopadowej gali.

Wczoraj organizacja Invicta FC poinformowała o dwóch pojedynkach, które będą wieńczyły galę oznaczoną numerem 38. W walce wieczoru Vanessa Porto (21-8) stanie do obrony mistrzostwa wagi muszej podejmując Karinę Rodriguez (8-3). Z kolei w rywalizacji o wakujące mistrzostwo dywizji słomkowej Kanako Murata (10-1) podejmie Emily Ducote (8-5).

Porto zdobyła pas w lutym, na gali Invicta FC 34 Vanessa przez techniczną decyzję pokonała Pearl Gonzalez. Wcześniej Brazylijka pokonała Milanę Dudievą i Marianę Morais a ostatnią w karierze porażkę poniosła w starciu z Agnieszką Niedźwiedź. Rodriguez ma za sobą pięć występów na galach Invicta FC, w których przegrała tylko raz. Obecnie jest po dwóch z rzędu wygranych w rywalizacji z Milaną Dudievą i DeAnną Bennett.

Murata jest na fali sześciu kolejnych zwycięstw odniesionych na galach Invicta, RIZIN, DEEP i Pacrase. Ducote po trzech porażkach w klatce Bellatora opuściła organizację i stoczyła wygraną walkę na Xtreme Fight Night. W debiucie w Invicta FC 25-latka pokonała Janaisę Morandin.

Gala Invicta FC 38 odbędzie się 1 listopada w Kansas City.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *