Uroczystość obchodów 100 rocznicy urodzin legendy BJJ Helio Gracie

Grand Master Helio Gracie urodził się 1 października 1913 roku i właśnie tego października obchodziłby 100 urodziny. Aby uczcić ten dzień, wnuki Helio będą gospodarzami uroczystości, która odbędzie się 5 października w Millennium Biltmore Hotel w Los Angeles.

Na uroczystość zapraszają Ryron, Rener, Kron, Kroyler, Ralek, Rhalan oraz pozostali członkowie rodziny Gracie.

Program The Helio Gracie 100-Year Celebration:

Seminarium Helio Gracie Jiu-Jitsu

Uroczystość rozpocznie się specjalnym 4-godzinnym super seminarium, które będzie prowadzone przez wnuków Helio. Będzie to pierwszy raz kiedy wnuki mistrza poprowadzą wspólnie seminarium.

Seminarium z filozofii Helio Gracie

Jedne z najważniejszych lekcji Wielkiego Mistrza Helio dla swoich potomków przeniesione zostaną na matę. Po seminarium Jiu Jitsu odbędzie się specjalna dyskusja na której członkowie rodziny będą przedstawiać najważniejsze lekcje życia i treningów jakich nauczyli się od dziadka.

Helio Gracie – bankiet

Choć był prostym człowiekiem, który poświęcił swoje życie dla Jiu Jitsu, Helio Gracie kochał także dobre jedzenie. W tej części zostaną zaprezentowane ulubione potrawy Mistrza wliczając w to sałatki, ryby, makarony, warzywa oraz jego ulubioną zupę kukurydzianą.

Prezentacja filmu o Helio Gracie

Podczas tej specjalnej prezentacji filmowej, będzie można poznać drugą stronę Mistrza  Helio poprzez jego historię oraz opis jego relacji z ludźmi którzy znali go najlepiej czyli uczniów, przyjaciół oraz dzieci.

Odsłonięcie obrazu Helio Gracie

Aby uczcić urodziny Helio, światowej sławy malarz Stephen Holland stworzył spektakularny obraz na którym jest Grand Master. Będzie to premiera tego dzieła.

Darmowy tydzień treningów w Jiu Jitsu Heaven

Tydzień Helio Gracie, czyli darmowe treningi prowadzone w siedzibie Gracie Academy rozpoczną się 30 września i potrwają do 5 października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.