Uriah Hall wykluczony z walki z Andre Munizem na UFC Fight Night 206

Kluczowa walka w wadze średniej została usunięta z zaplanowanego na ten miesiąc powrotu UFC do Las Vegas.

Uriah Hall (17-10 MMA, 10-8 UFC) wypadł z planowanej walki z Andre Munizem (22-4 MMA, 4-0 UFC) na UFC Fight Night 206. Choć UFC nie ogłosiło jeszcze oficjalnie, że Hall wypadł z walki, menadżer Muniza, Alex Davis, potwierdził wstępne doniesienia MMA Fighting, informując na Twitterze, że Dricus du Plessis nie zgodził się na walkę z Munizem.

Du Plessis w piątek zgłosił się do walki z Kelvinem Gastelumem na gali UFC 273, która odbędzie się za tydzień. Niedługo po podpisaniu umowy na walkę, Gastelum musiał wycofać się z pojedynku, pozostawiając du Plessisa bez walki zaledwie kilka godzin po tym, jak ją zaakceptował.

Finalista „The Ultimate Fightera 17”, Hall miał spróbować odbić się po porażce przez decyzję z Seanem Stricklandem w lipcu 2021 roku. Przed tą porażką Hall miał cztery wygrane walki, w tym zwycięstwa nad byłymi mistrzami wagi średniej Andersonem Silvą i Chrisem Weidmanem.

Muniz miał nadzieję, że w walce z Hallem utrzyma swoją niepokonaną passę w UFC. Muniz ma na swoim koncie cztery zwycięstwa w UFC, z czego trzy przez poddanie balachą na łokieć.

UFC Fight Night 206 odbędzie się 16 kwietnia w UFC Apex w Las Vegas. Walką wieczoru gali ma być rewanż w wadze półśredniej pomiędzy Vicente Luque i Belalem Muhammadem. Poprzednio zawodnicy zmierzyli się na UFC 205, gdzie Luque wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *